Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FINAŁOWY SEZON "GOTOWYCH NA WSZYSTKO" OD 27.11 W POLSAT ROMANSDrukuj

Polsat Romans
27 listopada kanał Polsat Romans rozpocznie emisję ostatniego, ósmego sezonu amerykańskiego serialu "Gotowe na wszystko". W finale poprzedniej serii Carlos (Ricardo Antonio Chavira) stanął w obronie Gaby (Eva Longoria) i powstrzymał jej diabolicznego ojczyma, który wrócił i znów chciał ją skrzywdzić.

To był zły człowiek, ale mąż miał już problemy z prawem, więc, choć tylko chronił żonę, może za to pójść na wiele lat do więzienia. Bree (Marcia Cross) nigdy na to nie pozwoli, a Lynette (Felicity Huffman), Susan (Teri Hatcher) przyłączyły się do jej spisku, mającego na celu zatuszowanie tego zabójstwa i ochronę zabójcy.

W najnowszym, ósmym sezonie poczucie winy i strach przed odpowiedzialnością wpłynie na każdą z głównych bohaterek tego serialu w inny sposób. Każda z ich inaczej będzie to przeżywać i pójdzie swoją drogą. Pozbycie się zwłok pod osłoną nocy wzbudziło w nich wyrzuty sumienia z którymi próbują się uporać. Czy to w ogóle możliwe? Minął miesiąc i sekret najwyraźniej ciąży przyjaciółkom, bo już nie spotykają się jak dawniej na pogaduszkach czy partii pokera. Nawet Gaby unika towarzystwa Bree, chociaż jest jej szczerze wdzięczna za ocalenie życia męża. A Carlos, choć postąpił słusznie, nie może zaznać spokoju. Nie jest w stanie wrócić do normalnego życia i relacji z bliskimi. Cierpi na tym zwłaszcza… pożycie seksualne Carlosa i Gaby. Kochająca żona uprowadzi zaufanego księdza, by wysłuchał spowiedzi udręczonego męża. Ale czy to wystarczy? W życiu tej rodziny zajdą wielkie zmiany.

Susan to kobieta, która zawsze mówiła swojemu mężowi wszystko. Teraz coś przed Mike’m (James Denton) ukrywa i czuje się z tym okropnie. Jedynym mężczyzną, z którym może swobodnie rozmawiać o tym, co wydarzyło się tamtej feralnej nocy, jest Carlos. Co zrobi jej mąż, gdy przyłapie ich na osobności? Małżeństwo Susan i Mike’a było dotąd bliskie ideału. Wychowują wspólnie kilkuletniego syna. Jej dorosła córka też może zawsze liczyć na ich wsparcie – niezależnie od okoliczności powrotu do domu. Wydaje się, że nic nie może ich rozdzielić. Tylko okrutny los… Susan wróci do twórczości artystycznej, straci Mike’a a zostanie babcią. Karen discovers her cancer has returned.

Małżeństwo Lynette i Toma (Doug Savant) natomiast przechodzi kryzys. W ich sypialni od dawna wiało chłodem. Jednomyślnie zdecydowali się na separację. Oboje tylko nie mają odwagi, by powiedzieć o tym… swoim dzieciom. Dopiero gdy on zwiąże się z inną kobietą, żona zrozumie, że wciąż kocha męża. Z właściwą sobie przedsiębiorczością, Lynette stanie do walki o miłość swojego życia. I nie spocznie, póki nie zrozumie, że jest już za późno…

W przeciwieństwie do niej, Renee nigdy się nie poddaje. Ona wyznaje zasadę, że najlepszym lekiem na złamane serce jest nowa miłość, więc bez zbędnej zwłoki decyduje się uwieść nowego sąsiada. Australijczyk Ben Faulkner (w tej roli do obsady dołącza Charles Mesure) jest bogaty, przystojny i jest singlem. Byłby idealny, gdyby nie to, że nie zwraca uwagi na jej największe atuty. Fatalny początek obiecującej znajomości…

Aby zatuszować zbrodnię, Bree poświęci najwięcej. Najpierw związek z przystojnym detektywem Vance’m (Jonathan Cake), który jest namiętnym kochankiem i… wyjątkowo upartym gliną. Dla dobra sprawy będzie więc musiała go rzucić. Ale ona też zostanie odrzucona przez swoich przyjaciół, a potem jeszcze stanie się celem policyjnego dochodzenia. Jej świat rozpada się i Bree zdecyduje się na ostateczny krok…

We wspomnieniach powróci pierwszy mąż Bree, Rex (Steven Culp), który tak ją rozczarował, zanim umarł… I drugi, Orson (Kyle MacLachlan), który również ją wielokrotnie zawiódł. Czy jego powrót przywróci jej radość życia? A może raczej powinna zacząć wszystko od nowa u boku nowego mężczyzny? Ale zanim do tego dojdzie, Bree zostanie oskarżona o morderstwo, którego nie popełniła, i w imię lojalności będzie gotowa spędzić resztę życia za kratkami… A tymczasem na Wisteria Lane powróci jeszcze jedna z głównych bohaterek tego serialu - Katherine (Dana Delany). Czy życie z dala od tego idyllicznego osiedla może być szczęśliwe?

"Gotowe na wszystko", sezon ósmy - od 27 listopada o godz. 20:05.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający