Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PRZEMYSŁAW TALKOWSKI POWRACA DO "PAŃSTWA W PAŃSTWIE"Drukuj

Państwo w państwie
Już w najbliższą niedzielę, 22 listopada, Przemysław Talkowski poprowadzi program "Państwo w państwie". Dziennikarz Polsat News wraca po dwutygodniowej przerwie. Powodem nieobecności było złamanie nogi podczas programu.

"Jestem już po operacji. Noga została zespolona śrubami. Będzie zrastać się powoli, zaczynam rehabilitację" – powiedział Przemysław Talkowski.

Do wypadku doszło 8 listopada podczas transmisji na żywo programu "Państwo w państwie". Przemysław Talkowski przewrócił się schodząc z podestu w studiu. Mimo interwencji służb medycznych, program nie został przerwany, a prowadzenie przejęła Agnieszka Zalewska.

"Wracam do programu ponieważ jestem prawdziwym dziennikarzem z krwi i kości - choćby złamanej! A tak poważnie to czuję się już na siłach, a ten program jest dla mnie największym zawodowym wyzwaniem. Praca przy nim daje mi ogromną satysfakcję" - dodaje Talkowski.

Magazyn "Państwo w państwie" jako jedyny w Polsce piętnuje przypadki nadużywania prawa, nepotyzmu w relacjach: państwo-przedsiębiorca, państwo-obywatel. Program walczy z powszechnym w klasie urzędniczej przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. Emisja w Polsacie, Polsat News i Polsat News 2 w niedziele o godz. 19:30.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający