Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZUZIA ROSA WYGRAŁA I EDYCJĘ "SuperDzieciaka" (foto)Drukuj

SuperDzieciak
Pierwszą polską edycję programu "SuperDzieciak" wygrała Zuzia Rosa. Zwyciężczyni otrzymała złoty medal i 100 tys. zł. Na podium znaleźli się także Kuba Kowaliszyn oraz Natalia Kozioł, którzy dostali odpowiednio srebrny i brązowy medal, a także nagrodę pieniężną w wysokości 50 oraz 30 tys. zł.


Zuzia Rosa

"SuperDzieciak" to program dla wszystkich dzieci mających w życiu pasję, zainteresowania i talent. Warto dodać, że w tym formacie nie było przegranych, każdy jego uczestnik otrzymał jednorazowe stypendium – w kwocie 5 tysięcy złotych, na rozwój swojego talentu.

Wyjątkowo utalentowane dzieci, które nie ukończyły 17. roku życia oceniło największe jury w Polsce – aż 100 specjalistów z różnych dziedzin kultury, sztuki i sportu, często pedagogów z wieloletnim stażem. Swoje punkty dołożyło również 4 jurorów (w składzie: Roma Gąsiorowska, Magdalena Stużyńska, Dawid Kwiatkowski i Dariusz Michalczewski), którzy ocenili umiejętności młodych zawodników show.

Program prowadzili: Katarzyna Ankudowicz oraz Wojciech "Łozo" Łozowski. "SuperDzieciak" powstał na podstawie holenderskiego formatu pod tytułem "SuperKids". Za polską edycję odpowiadała firma Jake Vision.


Foto: Facebook.com/SuperDzieciakPolska
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający