Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CONRADO YANEZ ZWYCIĘZCĄ X EDYCJI "MBTM". PIOTR ROGUCKI ODCHODZI Z SHOWDrukuj

Tylko muzyka. Must be the music
Conrado Yanez z Filipin wygrał jubileuszową, dziesiątą edycję programu "Tylko muzyka. Must be the music". Przypomnijmy, że Yanez był bliski zwycięstwa w pierwszej odsłonie show, zajmując ostatecznie drugie miejsce (wówczas najlepszy okazał się zespół Enej). W trakcie finałowego odcinka ogłoszono, że z programu odchodzi juror Piotr Rogucki.


Conrado Yanez

Laureat otrzymał 100 tysięcy złotych i kampanię w RMF FM o tej samej wartości. Jubileuszowa nagroda (50 tys. zł) powędrowała do zespołu Hope, który uplasował się na drugiej pozycji. Gwiazdą specjalną finału był wokalista i gitarzysta - Kanadyjczyk Bryan Adams.

Jak już wspomnieliśmy, z programem żegna się Piotr Rogucki, który dołączył do obsady jurorskiej w VII edycji. W przyszłej serii programu, w fotelu jurora zobaczymy Korę, Elżbietę Zapendowską i Adama Sztabę.

"Must be the music. Tylko muzyka" prowadzą Maciej Rock i Paulina Sykut-Jeżyna. Format dla Telewizji Polsat produkuje firma Jake Vision.


Foto: Facebook.com/Tylkomuzyka
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający