Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

REKORDOWY V SEZON "NND". W MIKOŁAJKI SPECJANY ODCINEK PROGRAMUDrukuj

Nasz nowy dom
Jesienny, piąty sezon programu "Nasz nowy dom" był rekordowy pod każdym względem. Średnia oglądalność 12. odcinków wyniosła 2,7 mln widzów. 6 grudnia w Mikołajki o 17:55 Polsat pokaże odcinek specjalny programu.

Program kilkukrotnie bił rekordy oglądalności, 9 odcinków oglądało ponad 2,5 mln widzów, ale największą zebrał odcinek wyemitowany 8 listopada, kiedy program obejrzało średnio ponad 3,2 mln widzów. Rekordowe w tym sezonie były również udziały. W trakcie emisji programu (niedziela 17:45) Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych, nokautując konkurencję. Średnie udziały w grupie 4+ kształtowały się na poziomie 19,72% SHR, a w grupie komercyjnej sięgnęły 22,71% SHR. Jesienna edycja "Naszego nowego domu" zdecydowanie poprawiła wyniki względem tegorocznej wiosny i jesieni ubiegłego roku.

6 grudnia w Mikołajki ekipa Polsatu powróci ze specjalną, świąteczną misją, odwiedzając rodziny, których historie szczególnie zapadły naszym widzom w pamięć. Przedświąteczne spotkania będą okazją do sprawdzenia, jak im się mieszka w nowych domach, co się zmieniło w życiu bohaterów od czasu remontu i jak zamierzają spędzić święta Bożego Narodzenia. W postać świętego Mikołaja wcieli się kierownik robót Artur Witkowski. Nie zabraknie prezentów, świątecznych drzewek i tego co najważniejsze - serdecznych, płynących z serca ciepłych życzeń. W przedświątecznym odcinku spotkamy się z pięcioma rodzinami.


Dane: Nielsen Audience Measurement
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający