Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"PRZYJACIÓŁKI" Z B. DOBRĄ WIDOWNIĄ. WIOSNĄ SIÓDMY SEZON SERIALUDrukuj

Przyjaciółki
Za nami szósta odsłona serialu "Przyjaciółki". Zakończony wczoraj szósty sezon oglądało średnio co tydzień ponad 2 mln widzów. Świadczy to niezmiennie o tym, że serial jest nadal uwielbiany przez Polki - aż 3/4 widzów to kobiety. Już wkrótce ruszają zdjęcia do kolejnego sezonu, którego premiera wiosną 2016 r. w Polsacie.

Szósty sezon "Przyjaciółek" pojawił się w jesiennej ramówce Polsatu, by znów podbić serca fanów rozsianych po całej Polsce i nie pozostawić im wątpliwości, że w przyjaźni drzemie wielka moc. Któż by nie marzył o takich przyjaciółkach? Inga (Małgorzata Socha), Patrycja Joanna Liszowska, Zuza (Anita Sokołowska) i Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) zawsze znajdą dla siebie czas i wspierają się na dobre i na złe. Każdy odcinek szóstego sezonu był skondensowaną rozrywkową pigułką pełną emocji, a sceny z finałowego odcinka trzymały w napięciu do ostatniej sekundy. Pozostawiły jednak widzów z wieloma pytaniami bez odpowiedzi.

Czy Zuza na zawsze straciła Jerzego (Mariusz Bonaszewski)? Czy Patrycja wybaczy Michałowi (Marcin Rogacewicz)? Finał szóstego sezonu nie pozostawił wątpliwości, że Anka może ponownie zaufać Pawłowi (Bartek Kasprzykowski), a Inga znalazła szczęście u boku Roberta (Krzysztof Wieszczek). Jak potoczą się dalsze losy "Przyjaciółek"? Fani serialu przekonają się wiosną przyszłego roku. Zdjęcia do siódmego sezonu serialu wystartują już w grudniu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający