Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

BOREK, GAWRYLUK, MODEST AMARO - NOMINACJE DO TELEKAMER 2016Drukuj

Telekamery
W najnowszym wydaniu magazynu "Tele Tydzień" redakcja ogłosiła pełną listę nominowanych w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2016. Głos na swoich ulubieńców można oddać w 11 kategoriach.

Głosowanie potrwa do 4 lutego 2016 roku i odbywać się będzie wyłącznie za pomocą sms-ów, dzięki którym czytelnicy "Tele Tygodnia" po raz kolejny będą mogli wesprzeć Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer Tele Tygodnia odbędzie się 22 lutego 2016 roku w Teatrze Polskim i będzie transmitowane przez TVP2.

Kategorie i nominowani

Aktorka
1. Joanna Kulig
2. Barbara Kurdej-Szatan
3. Monika Krzywkowska ("Skazane" - Polsat)
4. Marta Lipińska
5. Edyta Olszówka

Aktor
1. Wojciech Błach ("Skazane", "Pierwsza miłość" - Polsat)
2. Cezary Pazura
3. Piotr Polk
4. Wojciech Zieliński
5. Michał Żebrowski

Serial
1. "Dziewczyny ze Lwowa"
2. "Na Wspólnej"
3. "O mnie się nie martw"
4. "Pierwsza miłość" (Polsat)
5. "Ranczo"

Osobowość telewizyjna
1. Piotr Krasko
2. Michał Olszański
3. Maciej Rock ("Must be the music" - Polsat)
4. Agnieszka Szulim
5. Martyna Wojciechowska

Prezenter informacji
1. Dorota Gawryluk (Polsat, Polsat News)
2. Grzegorz Kajdanowicz
3. Maciej Orłoś
4. Diana Rudnik
5. Tomasz Wolny

Prezenter pogody
1. Dorota Gardias
2. Aleksandra Kostka
3. Jarosław Kret
4. Paulina Sykut-Jeżyna (Polsat, Polsat News)
5. Tomasz Wasilewski

Komentator sportowy
1. Mateusz Borek (Polsat Sport)
2. Jacek Laskowski
3. Dariusz Szpakowski
4. Andrzej Twarowski
5. Wojciech Zawioła

Juror
1. Wojciech Modest Amaro ("Top Chef", "Hell's Kitchen" - Polsat)
2. Agustin Egurrola
3. Edyta Górniak
4. Tomson i Baron
5. Małgorzata Walewska ("Twoja twarz brzmi znajomo" - Polsat)

Program rozrywkowy
1. "Mam talent!"
2. "Paranienormalni Tonight"
3. "Rolnik szuka żony"
4. "The Voice of Poland"
5. "Twoja twarz brzmi znajomo" (Polsat)

Serial fabularno-dokumentalny
1. "Malanowski i Partnerzy" (Polsat)
2. "Na sygnale"
3. "Policjantki i policjanci" (TV4)
4. "Sensacje XX wieku"
5. "Szkoła"

Nadzieja telewizji
1. Paulina Chruściel
2. Piotr Głowacki (m.in. "Skazane" - Polsat)
3. Marta Manowska
4. Maciej Musiał
5. Stefan Pawłowski
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający