Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TYMON TYMAŃSKI NOWYM JUROREM "MUST BE THE MUSIC" (foto)Drukuj

Tylko muzyka. Must be the music
Tymon Tymański został nowym jurorem programu "Tylko muzyka. Must be the music". Zastąpił Piotra Roguckiego, który swoją decyzję o rozstaniu się z muzycznym show Polsatu, ogłosił podczas finału ostatniej, dziesiątej edycji.Nowe jury w komplecie, od lewej: Tymon Tymański, Kora, Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba

Tymon Tymański jest kompozytorem, tekściarzem, felietonistą. W latach 1988 - 2002 lider zespołu Miłość, 1992 - 2003 formacji Kury, a od 2002 roku zespołu Tymon & The Transistors. Tymański jest też współzałożycielem trójmiejskiej wytwórni płytowej Biodro Records. Autor muzyki teatralnej i filmowej (m.in. "Sztos", "Wesele", "Polskie Gówno"); prezenter kulturalnego programu Łossskot w TVP 1, współprowadzący w audycji "Ranne Kakao" w Roxy FM.

Dzisiaj rozpoczęły się nagrania odcinków castingowych jedenastej serii "Must be the music". Widzowie Telewizji Polsat zobaczą je wiosną 2016 roku.


Foto: Facebook.com/tylkomuzyka
#1 | Prokop dnia 19.12.15 18:52
Fajnie się go słucha w radiu, zobaczymy co pokaże w telewizji. MBTM przyda się trochę świeżego powiewu, bo to już 11. edycja będzie. Niemniej program wciąż przyciąga chętnych chcących zabrzmieć w muzycznym świecie.
#2 | Baldur dnia 20.12.15 15:27
Tymon gwarantuje, że nadal program polsatu będzie chętnie oglądany, bo jest on osobą o podobnej charakterystyce i stylu wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający