Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

RUSZYŁY ZDJĘCIA DO VII SEZONU "PRZYJACIÓŁEK"Drukuj

Przyjaciółki
8 grudnia ruszyły zdjęcia do siódmego sezonu "Przyjaciółek". Na planie produkcji znów spotkały się: Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer i Joanna Liszowska. Nowa seria będzie liczyć 12 odcinków, a zdjęcia do nich potrwają do kwietnia przyszłego roku. Na antenę Telewizji Polsat kolejne odcinki trafią wraz z debiutem wiosennej ramówki.

Sceny z finałowego odcinka szóstego sezonu "Przyjaciółek" pozostawiły widzów z wieloma pytaniami bez odpowiedzi. Widzowie obawiali się o życie Jerzego (Mariusz Bonaszewski). Zuza (Anita Sokołowska) zjawi się w szpitalu i wyzna mu miłość. Czy Jerzy wybaczy Zuzie zdradę? Patrycja (Joanna Liszowska) będzie przeżywała dramat, gdyż Michał (Marcin Rogacewicz), od wyjazdu do Danii, ani razu nie odwiedził rodziny. Robert (Krzysztof Wieszczek) przeniesie się do Warszawy, a Inga (Małgorzata Socha) skrycie liczy, że ponownie poprosi ją o rękę. Finał szóstego sezonu nie pozostawił wątpliwości, że Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) może ponownie zaufać Pawłowi (Bartek Kasprzykowski) i miłość rozkwitnie na nowo. Jednak jedną z romantycznych nocy przerwie Leszek (Przemysław Sadowski), co wzbudzi zazdrość Pawła.

Świetna wiadomość dla fanek Marka Bukowskiego. Przystojny aktor dołączył do obsady serialu. Marek Bukowski wystąpi w roli Jana, przyjaciela z dzieciństwa jednej z przyjaciółek.

W siódmej serii "Przyjaciółek" obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz, Modest Ruciński, Mariusz Bonaszewski i Przemysław Sadowski.

Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorką scenariusza jest Beata Pasek.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający