Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT NIE POKAŻE TURNIEJÓW KWALIFIKACYJNYCH DO IO W SIATKÓWCEDrukuj

Konkurencja
Telewizja Polska wynegocjowała prawa do europejskich turniejów kwalifikacyjnych do igrzysk w Rio 2016 w siatkówce kobiet i mężczyzn. Wkrótce ma zostać podpisana umowa - podano w komunikacie. Informacja ta z pewnością jest zaskakująca dla fanów tej dyscypliny sportu, ponieważ to Telewizja Polsat w ostatnich latach mocno stawiała na siatkówkę reprezentacyjną, jak i klubową.

W obu turniejach wezmą udział reprezentacje Polski. Kobiety zagrają w Ankarze (4-9 stycznia 2016 r)., a mężczyźni w Berlinie (5-10 stycznia 2016 r.). Awans zapewnią sobie tylko zwycięzcy. Zespoły, które zajmą drugie i trzecie miejsca zagrają w interkontynentalnych turniejach kwalifikacyjnych, w których także będzie można wywalczyć "przepustkę" do Rio de Janeiro.

Mecze reprezentacji Polski mężczyzn będzie można oglądać w TVP1 i TVP2, kobiet – w TVP Sport (podobnie jak pozostałe spotkania). Transmisje z zawodów będą także dostępne na stronie sport.tvp.pl oraz na platformie mobilnej TVP Stream.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający