Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

STARTUJE POLSAT 1 - KANAŁ DLA POLAKÓW ZA GRANICĄDrukuj

Polsat 1
Zgodnie z informacjami serwisu cyfrowypolsatnews.pl, w grudniu (a dokładnie już jutro, 18 grudnia) wystartuje nowy kanał satelitarny Grupy Polsat – Polsat 1, adresowany do Polaków mieszkających za granicą. W Polsat 1 widzowie zobaczą atrakcyjne audycje wyselekcjonowane z bogatej biblioteki programowej Polsatu, TV4, Polsat Cafe oraz Polsat Play.

Oferta kanału została zaplanowana tak, aby widzowie mieszkający poza granicami Polski mogli obejrzeć najnowsze pozycje programowe tuż po premierze na antenie głównej Polsatu. Celem kanału jest dotarcie do jak najszerzej grupy Polaków w innych krajach, stąd jego uniwersalny charakter i audycje przeznaczone dla szerokiego grona widzów.

W ofercie znajdą się najnowsze polskie seriale Polsatu m.in.: "Przyjaciółki", "Na krawędzi", "To nie koniec świata" oraz hitowe produkcje, które od lat przyciągają przed telewizory miliony widzów i na których wychowały się już całe pokolenia: "Świat według Kiepskich" czy "Pierwsza miłość". Widzowie zagranicą będą mogli śledzić losy bohaterów historii, które zdarzają się zwykłym ludziom w "Trudnych sprawach", "Dlaczego ja", "Pielęgniarkach" czy "Słoikach". Polsat 1 pokaże też hit "Nasz nowy dom", który tylko w ostatnim sezonie oglądało w Polsce średnio ponad 2,7 mln widzów. Dla mężczyzn kanał przygotował m.in: "Malanowski i partnerzy", "Policjantki i policjanci", "Stołeczną drogówkę", a kobiety zaprosi na lifestylową: "Aleję Sław", "Granice kariery", "Z Tyłu sceny" czy "Zawód Gwiazda". W Polsat 1 znajdą się także programy hobbystyczne: podróżniczo-wędkarski "Taaaka ryba", "Zjedz Alaskę", historyczne "Skarby Trzeciej Rzeszy" i "Tajemnice XX wieku", kulinarne "Ewa gotuje" i "Zdrowie na widelcu". W ofercie kanału nie mogło zabraknąć propozycji muzycznych i tak w Wigilię stacja zaprosi widzów na dwa koncerty kolęd: "Jasnogórskie kolędowanie" oraz "Wielkie kolędowanie z Polsatem", a w Sylwestra – "Sylwestrową Moc Przebojów". Ważnym elementem w ramówce kanału będą "Oblicza Ameryki" – poruszające problemy rodaków mieszkających za oceanem. Obok rozrywki, oferta programowa nowego kanału obejmie także serwisy informacyjne oraz "Wydarzenia" i "Interwencję".

Polsat 1 planuje także nowość: "Ameryka marzeń" – serial paradokumentalny przedstawiający życie Polaków w Ameryce.


Logotyp kanału Polsat 1

Szefem kanału jest Agnieszka Sarnecka-Piekarska. Polsat 1 będzie dostępny w USA (Dish Network) i Wielkiej Brytanii (PolskaPlus). W niedalekiej przyszłości także w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Irlandii, Włoszech, Holandii, Norwegii, Portugalii, Hiszpanii, Szwajcarii, Szwecji, Australii i Nowej Zelandii.
#1 | Prokop dnia 19.12.15 18:18
Polaków poza granicami naszego kraju jest coraz więcej. I kto powiedział, że mieszkając nie w Polsce, nie można oglądać polskiej telewizji. Nawet trzeba a programy Polsatu nadają się, by być na bieżąco i cieszyć się polską rozrywką.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający