Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

REKORD "INTERWENCJI"- 3 MLN WIDZÓW I 34% UDZIAŁÓWDrukuj

Interwencja
Rekordowe udziały w obu grupach docelowych oraz rekord liczby oglądających to najlepszy prezent od widzów z okazji 2000 odcinka „Interwencji", który świętowaliśmy kilka dni temu. Wczorajszy wynik magazynu był najlepszym od 5 lat. Program osiągnął 34,25% udziałów w grupie (16-49) oraz 30,42% w grupie wszystkich oglądających (4+). „Interwencja" zgromadziła przed telewizorami blisko 3 mln widzów, co oznacza, że była najchętniej oglądanym programem w tym czasie w Polsce.

We wczorajszym odcinku pokazana została historia Mateusza, który zaginął rok temu. Policjanci nazywają te sprawę „zaginięciem trwałym". Ma miejsce, gdy człowiek znika i mimo upływu lat, już się nie odnajduje. Rozpływa się w powietrzu, jakby nigdy nie istniał. Zostawia po sobie rozpacz, która doprowadza do granic obłędu. Każdego roku, wśród zaginionych znajduje się kilka tysięcy dzieci. Ich rodziny za wszelką cenę chcą je odnaleźć. Nawet, jeśli wszystko wskazuje na to, że szczęśliwe zakończenie jest mało prawdopodobne.

Mateusz, jeśli żyje, ma dziś 15 lat. Miesiąc temu obchodziłby urodziny. 16 października zeszłego roku, wyszedł z domu tylko na chwilę. Wziął ze sobą swój rower. Chwilę później, zaginął po nim wszelki ślad. Wśród wielu hipotez, najbardziej prawdopodobna zakłada, że chłopiec został uprowadzony lub zamordowany. Mimo ogromnych wysiłków, policji nie udało się jednak ustalić, co tak naprawdę się stało.

Jako ostatni, Mateusza widział jego o 2 lata starszy kolega. Jak twierdzi rodzina chłopca, to on może skrywać klucz do całej zagadki. Czy matce kiedykolwiek uda się jednak dowiedzieć, jak naprawdę potoczyły się losy jej syna? A może sprawa Mateusza na zawsze pozostanie już tajemnicą?

Wczorajsze rekordowe udziały w widowni oraz rekordowe 3 mln widzów były znakomitym prezentem dla całego zespołu „Interwencji z okazji 2000 odcinka, który świętowaliśmy 24 listopada. Dotychczasowe 2000 odcinków to ponad 6 tysięcy poruszonych spraw, wiele tysięcy zgłoszeń i próśb o pomoc, a także miliony godzin pracy reporterów. To właśnie dzięki pełnemu zaangażowaniu zespołu zdecydowana większość z poruszonych na antenie spraw zakończyła się sukcesem.

Interwencja to magazyn reporterski nadawany od poniedziałku do piątku o godzinie 16.15 na antenie Telewizji POLSAT. Po raz pierwszy pojawił się 19 lutego 2003 roku. Każdego dnia program tworzy zespół pod kierownictwem Anny Brzozowskiej. Gospodarzem programu jest Adam Kuklewicz oraz Michał Bebło. Nadzór redakcyjny sprawuje Bogusław Chrabota szef publicystyki Telewizji POLSAT S.A.

Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający