Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"SURPRISE, SURPRISE" NOWYM SHOW POLSATU. PREMIERA WIOSNĄ (wideo)Drukuj

Surprise, Surprise
Wiosną na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje nowy program - "Surprise, surprise". Jest to format dla całej rodziny, pełen wzruszeń, śmiechu i rozrywki na najwyższym poziomie. Show od lat nie przestaje zaskakiwać widzów na całym świecie m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii i Chinach.
"Surprise, surprise" to okazja by docenić ludzi, którzy są bohaterami dnia codziennego. Poznamy zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy w zaskakujących sytuacjach potrafili bezinteresownie pomóc innym, często ratując życie nieznanym sobie ludziom. W studiu dojdzie do wyjątkowych spotkań. Bohaterowie zostaną uhonorowani niespodzianką będącą spełnieniem ich życiowych marzeń.

W programie pojawią się również historie rodzin, których członkowie od lat nie mają ze sobą kontaktu. Często dzielą ich setki kilometrów, a brak środków finansowych lub zły stan zdrowia uniemożliwia im spotkanie. Dzięki redakcji programu dojdzie na oczach widzów do wzruszających spotkań po latach.

Zgłoszenia do show można nadsyłać na adres mailowy: niespodzianki@polsat.pl.
#1 | Baldur dnia 30.12.15 08:06
Szykuje się kolejny hit na wiosnę. Polsat ostatnio ma szczęście do programów rozrywkowych, tak więc ten ma duże szanse na sporą widownię.
#2 | kotek dnia 31.12.15 21:46
@Baldur oczywiście, że ma. Wskazuje o tym sukces chociażby "Celebrity Splash" i ostatnio "SuperDzieciaka". crazy
#3 | Prokop dnia 17.01.16 12:43
Zapowiada się nieźle, czyżby kolejny hitowe show Polsatu?. Coś nowego przynajmniej, w porównaniu do odgrzewanych kotletów konkurencji.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający