Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TOP 5 NEWSÓW CYFROWYPOLSATNEWS.PL W 2015 ROKUDrukuj

cyfrowypolsatnews.pl
W 2015 roku Czytelnicy serwisu cyfrowypolsatnews.pl przeżywali razem z nami dużo ważnych wydarzeń. Cyfrowy Polsat przeszedł na MPEG-4, poinformował o rozpoczęciu współpracy z firmą ADB czy chociażby wprowadził do oferty nowe kanały oraz uruchomił własne. Nie możemy też zapomnieć o zmianie prezesa, Tomasza Gillnera-Gorywodę zastąpił Tobias Solorz. A jakie newsy cieszyły się wśród Was największą popularnością?

Najpopularniejszym newsem serwisu cyfrowypolsatnews.pl okazała się informacja z 25 września, w której informowaliśmy o wprowadzeniu do oferty Cyfrowego Polsatu nowych stacji. Dzięki ulotce mogliśmy dowiedzieć się, że słoneczny operator włączy m.in. Discovery Science HD, Discovery Turbo Xtra HD, Discovery Historia, Disney Channel HD, Extreme Sports Channel HD, Cartoon Network HD i CBS Europa HD oraz uruchomi swoje w wersji HD: Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD i TV4 HD. News do przypomnienia pod tym linkiem.

Kolejne miejsce należało do tekstu o tajemniczych kanałach testowych napisany 16 września. Wtedy też nie znaliśmy jeszcze planów programowych Cyfrowego Polsatu na październikową zmianę. W ciągu następnych dni na kolejnych transponderach uruchamiane były nowe testy. Okazało się, że jest to początek przymiarek do zmiany kompresji na MPEG-4.

Najniższy stopień podium to informacja z 1 października. W niej szczegółowo podawaliśmy pozycje na liście kanałów nowości wprowadzonych do oferty Cyfrowego Polsatu.

Oczko niżej zajął artykuł dotyczący kanałów Eleven Sports Network. 18 września platforma nc+ poinformowała swoich abonentów o włączeniu do oferty dwóch stacji sportowych - Eleven i Eleven Sports. Mimo, że to informacja nie związana z Cyfrowym Polsatem, jednak sam fakt wyczekiwania przez abonentów tych stacji, spowodował bardzo dużą aktywność klientów słonecznego operatora, wyrażoną w komentarzach pod newsem, oraz na naszych profilach na portalach społecznościowych. Jak wszyscy wiemy, do dziś dnia kanałów w ofercie brak.

Piąte miejsce należało do informacji o rebrandingu kanału z oferty Cyfrowego Polsat, a mianowicie TVN Meteo Active. 16 kwietnia TVN Meteo zmienił się w TVN Meteo Active. Przypomnijmy, że stacja zajmuje pozycję 105 na liście kanałów.

Te o to newsy były najczęściej czytane, w minionych 365 dniach. Dziękujemy za 2015 rok i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu serwisu w 2016 roku. :-)
#1 | Czytelnik dnia 03.01.16 18:01
Może zainteresujecie sie wkońcu odswieżeniem strony, która stała sie nudna.
#2 | AR HD dnia 04.01.16 08:45
@Czytelnik, Cały czas pracujemy nad tym, żeby nie było nudno i zmieniamy różne detale. Serwis to przede wszystkim informacje. Uśmiech
#3 | Czytelnik dnia 05.01.16 18:16
Żeby kogos zachęcic do czytania to opakowanie też musi być interesujące.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający