Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DWA SEZONY PIŁKARSKIEGO PUCHARU WŁOCH W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport Extra (HD)
Telewizja Polsat nabyła prawa do pokazywania spotkań piłkarskiego Pucharu Włoch w bieżącym i kolejnym sezonie 2016/2017. Mecze będą transmitowane sportowych kanałach Polsatu. Najbliższe spotkanie AC Milan – Capri, 13 stycznia pokaże Polsat Sport Extra.

We włoskich klubach Serii A i B gra wielu Polaków, w tym kilku reprezentantów Polski. W Fiorentinie występuje Kuba Błaszczykowski, w AS Roma Wojciech Szczęsny, w Torino filar obrony naszej kadry Kamil Glik, w Carpi – były król strzelców Ekstraklasy – Kamil Wilczek, a w Empoli inny polski bramkarz Łukasz Skorupski oraz pomocnik reprezentacji Piotr Zieliński. W składzie Sampdorii Genua gra dwóch kolejnych biało-czerwonych - Bartosz Salamon i Paweł Wszołek, a z Modeny do Palermo przeniósł się właśnie reprezentacyjny obrońca Thiago Cionek.

Najbliższy mecz ćwierćfinału Pucharu Włoch AC Milan – Carpi pokaże Polsat Sport Extra – 13 stycznia (środa) o godzinie 20:55, a kolejne spotkanie pucharowe, 19 stycznia (wtorek) o godzinie 20:40 ogólnodostępny Polsat Sport News, w którym kibice będą mogli zobaczyć starcie lidera Seria A Napoli z trzecim w tabeli Interem Mediolan.
#1 | Baldur dnia 12.01.16 22:30
Puchar Włoch jest od kilku lat w polsacie i dobrze, ze ten trend jest kontynuowany. Brakuje jeszcze Eleven, bo te kanały znakomicie uzupełniłyby ramówkę sportową CP.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający