Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

2 NOWE PROGRAMY W LUTYM W POLSAT FOOD NETWORK (foto)Drukuj

Polsat Food Network (HD)
W lutym kanał Polsat Food Network wprowadzi do ramówki dwa nowe programy: "Niesamowita kuchnia azjatycka według Ching" i "Człowiek kontra jedzenie". Obie propozycje zadebiutują na antenie stacji 8 lutego.

"Niesamowita kuchnia azjatycka według Ching"
Premiera w poniedziałek, 8 lutego o godz. 17:00


Udajcie się w podróż z charyzmatyczną Ching-He Huang, by przeżyć doskonałą kulinarną przygodę w jej rodzinnej Azji, gdzie Ching odkrywa wspaniałe regionalne dania i tworzy własne przepisy na przepyszne potrawy. Rozpoczynając swoją wyprawę w Hong Kongu, Ching poznaje tutejszych pomysłowych szefów kuchni, którzy pichcą bułeczki z pieczonym kurczakiem po syczuańsku, makaron z homarem, muszle św. Jakuba i pieczone prosię. Ching demonstruje swoje magiczne zdolności w Kowloon, gotując z miejscowym szefem kuchni złote sajgonki, bułeczki z wieprzowiną, krewetki z chilli i jagnięcinę obsmażaną w woku. Nagradzany mistrz kucharski uwzględnia słabość Ching do słodyczy, fundując jej wizytę w naleśnikarni, by zaraz potem nakarmić ją pikantną potrawą z kraba w popularnym lokalu.

"Człowiek kontra jedzenie"
Premiera w poniedziałek, 8 lutego o godz. 23:00"Człowiek kontra jedzenie"

Niewiele osób ma żołądek ze stali, który byłby w stanie zmierzyć się z największymi przekąskami w USA, jednak Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleźć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami. W Teksasie zmierzy się z "piekielnym burgerem", pikantnym wyzwaniem dla kubków smakowych, składającym się z hamburgera z papryczkami jalapeno w ognistym sosie. Adama czekają również trudniejsze chwile, gdy weźmie udział w kosztowaniu 5,5-kilogramowej pizzy carnivore w Atlancie. Każde miasto to dla Adama nowe pole bitwy, na którym czekają coraz większe i bardziej pikantne porcje. Pozostaje tylko pytanie, kto zostanie ukoronowany jako zwycięzca, człowiek czy jedzenie?

Foto: Polsat Food Network
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający