Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWY SERIAL "POWIEDZ TAK!" OD MARCA W POLSACIE (foto)Drukuj

Powiedz TAK!
Romantyczny ślub i znakomite wesele? Tak! Uwielbiamy śluby, a wesela uważamy za najlepsze imprezy. Zjawiskowa suknia panny młodej, elegancki garnitur przyszłego męża, słowa przysięgi małżeńskiej, wyciskające łzy wzruszenia i świetna zabawa do rana. Nie inaczej będzie w serialu "Powiedz TAK!", który rozpocznie ślubny boom na antenie Telewizji Polsat.


Oskar (Cezary Pazura) i Basia (Katarzyna Zawadzka)

Kto podejmie wyzwanie ich organizacji? Zadba o wszelkie szczegóły i stworzy klimat, o jakim marzy para młoda? Czworo przyjaciół: Basia, Wiktor, Justyna i Bartek, wspierają się wzajemnie i planują zrobić z oszałamiającą karierę w branży ślubno-weselnej! Prym wiedzie Basia, niepoprawna romantyczka z sercem na dłoni, która kocha to, co robi i zaraża innych swoją pasją. Zdejmie z głów państwa młodych i ich rodzin wszystkie problemy organizacyjne związane z tym najważniejszym dla narzeczonych dniem! Spełni nawet najbardziej szalone marzenia, aby przeżyli najpiękniejszy dzień w życiu, wypełniony ponadczasowym czarem. Sama też marzy o prawdziwej, romantycznej miłości, ale nie może znaleźć swojej drugiej połówki.

W serialu wystąpią: Agnieszka Więdłocha, Anna Karczmarczyk, Cezary Pazura, Ewa Bukowska, Katarzyna Zawadzka, Maria, Pakulnis, Marta Dąbrowska, Mateusz Janicki, Mikołaj Roznerski, Nikodem Rozbicki, Paweł Domagała, Robert Wabich, Sylwia Gliwa i Tamara Arciuch. Reżyserem "Powiedz TAK!" jest Patrick Yoka.

Trzynaście odcinków nasyconych emocjami i kipiących od wzruszeń związanych ze ślubnymi historiami już od marca w Telewizji Polsat.


Foto: Polsat
#1 | Prokop dnia 09.02.16 20:21
Hmm myślę, że panie mogą zyskać kolejny ulubiony serial do oglądania. A Polsat kolejny serial ze sporą, wierną widownią. Co jak co, ale przyznać trzeba, że Polsat nosa do seriali ma i okazują się one potem hitami pasm.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający