Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

WOJCIECH BŁACH I STEFANO TERRAZZINO GOSPODARZAMI "SURPRISE, SURPRISE" (foto)Drukuj

Surprise, Surprise
Od kilku tygodni Telewizja Polsat na swojej antenie emituje spoty promujące nowy program stacji - "Surprise, surprise". W najnowszym zwiastunie poznajemy jego gospodarzy, czyli Wojciecha Błacha, znanego fanom serialu "Pierwsza miłość" z roli Michała oraz Stefano Terrazzino, m.in. zwycięzcę programu "Twoja twarz brzmi znajomo".


Wojciech Błach

Stefano Terrazzino

"Surprise, surprise" to format dla całej rodziny, pełen wzruszeń, śmiechu i rozrywki na najwyższym poziomie. Program to również okazja by docenić ludzi, którzy są bohaterami dnia codziennego. Poznamy zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy w zaskakujących sytuacjach potrafili bezinteresownie pomóc innym, często ratując życie nieznanym sobie ludziom. W studiu dojdzie do wyjątkowych spotkań. Bohaterowie zostaną uhonorowani niespodzianką będącą spełnieniem ich życiowych marzeń.

Producentem "Surprise, surprise" jest firma Rochstar. Program zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat już w marcu.


Foto: ATM Grupa i Polsat
#1 | Prokop dnia 09.02.16 20:12
Myślę, że panowie prowadzący dadzą radę. Swoim pozytywnym wizerunkiem pasują do charakteru nowego show Polsatu. A wg mnie zapowiada się na wiosenny hit.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający