Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ATM GRUPA Z NOWĄ STRONĄ W SIECI I ROZSZERZONYM DZIAŁEM PR (foto)Drukuj

ATM Grupa
Nową stronę internetową ATM Grupa adresuje do szerszego niż dotąd kręgu odbiorców. Nie jest to już wyłącznie witryna korporacyjna. Strona zyskała nowoczesny i czytelny layout oraz łatwą i intuicyjną nawigację. Stanowi ona kompendium wiedzy na temat spółki, jej działalności oraz produkcji.

Witryna wyposażona została także w wyszukiwarkę umożliwiającą błyskawiczne uzyskanie dostępu do interesujących treści wszystkim jej użytkownikom – ludziom mediów, partnerom biznesowym, inwestorom giełdowym, widzom i innym zainteresowanym internautom. Dzięki częstym i ciekawym aktualizacjom warta jest odwiedzania każdego dnia.

Nowa strona internetowa ATM Grupy

Do działu PR dołączyła Paulina Wajdziak, która ma odpowiadać m.in. za social media i kontakt z mediami. Marta Lipecka natomiast pozostaje osobą odpowiedzialną za PR produkcji Studia A.

Niebawem, w wiosennej ramówce zadebiutują m.in. "Powiedz TAK!" (Polsat) i fabularno-dokumentalny "9. miesiąc" (TV4). Programowe nowości produkcji ATM pojawią się wiosną także m.in. w Canal+ Discovery, TLC, 13 Ulicy i TTV.

ATM Grupa wyprodukowała w zeszłym roku ponad 500 godzin premier, które na ogólnopolskich antenach obejrzało łącznie ponad 34 miliony widzów.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający