Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"SURPRISE, SURPRISE" W SOBOTY O 20. PREMIERA 12 MARCADrukuj

Surprise, Surprise
Nowy program rozrywkowy Telewizji Polsat "Surprise, Surprise" zadebiutuje na antenie 12 marca. Show nadawany będzie w każdą sobotę o godz. 20:00. Jak już informowaliśmy format poprowadzą Wojciech Błach oraz Stefano Terrazzino.


"Surprise, Surprise" to program określany przez wielu ikoną brytyjskiej telewizji – format odnosi od lat oszałamiający sukces nie tylko na Wyspach. Emitują go stacje między innymi w USA, Włoszech, Holandii i Chinach. "Surprise Surprise" to program pełen wzruszeń, łez, radości, nieoczekiwanych spotkań i zaskakujących niespodzianek. Ten show jest szansą, by docenić prawdziwych bohaterów codzienności. Poznamy historie zwykłych – niezwykłych ludzi, którzy w zaskakujących sytuacjach potrafili bezinteresownie pomóc innym, a nawet uratować od śmierci zupełnie obce osoby. Zaproszeni do programu bohaterowie, zostaną uhonorowani niespodzianką będącą niejednokrotnie spełnieniem ich życiowych marzeń. A wszystko dlatego, że tak po prostu, w przeszłości zdecydowali się pomóc innemu człowiekowi. Dziś, często po wielu latach ktoś będzie im chciał za to podziękować.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający