Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SPRAWDZONE PROGRAMY I DUŻA DAWKA MUZYKI - WIOSNA W DPMDrukuj

Disco Polo Music
Kanał Disco Polo Music powraca w marcu z nowymi edycjami swoich programów cyklicznych. Fani muzyki dance i disco polo będą mogli poznać od kuchni pracę swoich ulubionych zespołów i wykonawców, dowiedzieć się m.in. kto jest najlepiej ubraną gwiazdą, czy jakie piosenki uwielbiają najbardziej. Nie zabraknie również bloków muzycznych wyspecjalizowanych w muzyce tanecznej.

Programy cotygodniowe

"Zawód gwiazda" – w każdą sobotę o 11:00
Czy praca artysty jest tak kolorowa jak nam się wydaje? "Zawód gwiazda" to cykl, w którym przybliżymy sylwetki wybranych bohaterów, aby pokazać kim są, o czym marzą, jak godzą życie prywatne z zawodowym. Poznamy dobre i złe strony ich profesji.

"Ranking sukcesy i porażki" – w każdą sobotę o 17:00
Ekscytujące zestawienia, cięte komentarze wygłaszane przez same gwiazdy to idea programu "Ranking". Nie zabraknie takich kategorii jak: najseksowniejsi wokaliści, najbardziej wpływowe osoby w branży disco polo, najlepiej ubrane gwiazdy, najbardziej spektakularne sukcesy i najdotkliwsze porażki. Widzom programu z pewnością nie zabraknie emocji.

"Druga strona gwiazdy" – w każdą niedzielę o 11:00
To już trzecia odsłona programu "Druga strona gwiazdy", tym razem zapraszamy naszych artystów do nowoczesnego studio, w którym zapoznamy się z ich prawdziwą drugą stroną. Dociekliwy Zbyszek Perkowski (lider zespołu Focus, w branży disco od 15 lat), prowadzący show przekaże widzowi smaczki z życia prywatnego oraz zawodowego zaproszonych gwiazd. Program to 22 minuty sam na sam z wybranymi gośćmi, najbardziej rozpoznawalnymi postaciami nurtu Disco Polo. Oprócz rozmowy w studiu zobaczymy w nim materiały z miejscowości, w której mieszkają artyści, zdjęcia z tras koncertowych, sondy uliczne, a także parodie największych hitów w humorystycznej formie. Każdy z gości dostanie także do wykonania specjalne zadanie związane z muzyką Disco Polo.

"Imperium Disco Polo" – w każdą niedzielę o 16:30
Program, którego twórcy starają się odnaleźć odpowiedź na podstawowe pytanie: "skąd bierze się sukces muzyki disco polo?" W każdym odcinku głos zabiorą znawcy branży – artyści, dziennikarze muzyczni, producenci. W jaki sposób powstawały największe hity, które koncerty przyciągają największą widownię i czym jest styl disco polo. O tym wszystkim i jeszcze więcej dowiemy się w trakcie programu.

"Gwiazdy dla Ciebie" – w każdą niedzielę o 22:00
Program, w którym to gwiazdy disco polo przedstawiają swoje propozycje muzyczne. Widzowie będą mogli poznać ulubione piosenki artystów i dlaczego to właśnie one zasługują na to miano.

Programy codzienne

"Top 10 Lista Przebojów Disco Polo Music" – codziennie o 18:00
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych "Disco Polo Live" emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego. Od marca również podsumowanie tygodnia.

"Disco Polo Life" – codziennie o 19:00
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami "Disco Polo Life" są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. "Perełka Disco Polo Life" oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaproszeni zostaną do studia dziennikarze i razem z nimi gospodarz przeszuka portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera zarejestrowała najciekawsze fragmenty imprez muzycznych. Tym, co ten programy wyróżnia spośród innych jest muzyczna wizytówka, element specjalnie dedykowany debiutantom. Tutaj mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, przedstawić teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.

"Disco Gramy" – codziennie 20:00
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający