Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"LUKE NGUYEN W ZJEDNOCZONYM KRÓLESTWIE" - NOWY PROGRAM W POLSAT FOODDrukuj

Polsat Food Network (HD)
W marcu na antenie kanału Polsat Food Network zadebiutuje program "Luke Nguyen w Zjednoczonym Królestwie". Autor cyklu wyrusza do Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu intensywnych smaków, ukrytych pośród tętniących życiem ulic miasta i w pięknych wiejskich okolicach Zjednoczonego Królestwa.


Podróż tę Luke rozpoczyna ze swoim bratem Lewisem w Londynie, gdzie podziwiają uroki Trafalgar Square, jednocześnie pałaszując przyprawioną chilli sałatkę z kalmarów i chorizo. W ramach odpoczynku od szybkiego stylu życia stolicy Luke odwiedza walijskie miasto Cardiff, by skosztować pysznego świeżego chleba, dostarczanego osobiście przez piekarza na rowerze. W Edynburgu Luke próbuje klasycznej szkockiej whisky. Degustuje pięciogwiazdkowe odmiany tego trunku we wspaniałym hotelu Balmoral, by następnie delektować się haggis - potrawą z podróbek baranich. W swojej podróży Luke zatoczy krąg - wróci do Londynu, by wspominać swoje przygody i uraczyć się godną gwiazdek Michelin ucztą w The Ledbury w dzielnicy Notting Hill.

"Luke Nguyen w Zjednoczonym Królestwie" w Polsat Food Network od 7 marca o godz. 17:00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający