Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

POLSAT TRACI F1. WYŚCIGI W KANAŁACH ELEVEN SPORTS NETWORKDrukuj

Konkurencja
Grupa Eleven Sports Network nabyła na wyłączność w Polsce prawa do pokazywania wyścigów F1. Tym samym zawody znikają z anten sportowych Polsatu, na których były obecne od 2007 roku. Co gorsza wyścigów nie zobaczą również abonenci Cyfrowego Polsatu, bowiem stacje Eleven Sports Network nie są dostępne w ofercie operatora.

Formula 1 to najbardziej prestiżowe wyścigi samochodowe na świecie i najbardziej popularna coroczna seria zawodów sportowych. Polscy fani F1 będą mogli oglądać relacje z 2016 FIA Formula One World Championship™ na wyłączność w Eleven Sports Network. Po raz pierwszy w historii zawody będą składały się z 21 wyścigów.

W zbliżającym się sezonie, w którym o trzeci z rzędu i zarazem czwarty w karierze tytuł mistrza świata FIA Formula One będzie walczył Brytyjczyk Lewis Hamilton. Jak zapowiada nadawca, kanały Eleven Sports Network będą obszernie relacjonować zawody pokazując piątkowo-sobotnie sesje treningowe i kwalifikacje oraz odbywający się w niedzielę wyścig.

W tym roku rywalizacja rozpocznie się od wyścigu 2016 Formula 1 Rolex Australian Grand Prix, który odbędzie się w dniach 18-20 marca w Melbourne, a zakończy się 27 listopada zawodami w Abu Dhabi, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Kalendarz mistrzostw został poszerzony o imprezę w Baku, w Azerbejdżanie, które zaplanowano na weekend 17-19 czerwca.
#7 | guzek dnia 17.02.16 12:20
@Snovvy77 i tutaj pies jest pogrzebany. Cp nie chce dodatkowo platnych kanalow co widac po przykladzie republiki gdzie u duzej ilosci operatorow jest dodatkowo platna a w cp nie
#8 | zal dnia 17.02.16 20:19
Szkoda rok temu podpisałem umowę z Polsatem dla f1 teraz musze rok się męczyć szkoda i tyle

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający