Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KANAŁY ELEVEN SPORTS NETWORK U KOLEJNEGO DUŻEGO OPERATORADrukuj

Konkurencja
Kanały Eleven Sports Network systematycznie zwiększają zasięg. W ostatnim czasie stacje Eleven i Eleven Sports dołączyły do ofert zarówno małych operatorów, jak i dużych graczy - Multimedia Polska i UPC Polska, a wcześniej nc+. Dzisiaj o włączeniu sportowych stacji poinformowała Vectra. Niestety cały czas kanałów brakuje w ofercie Cyfrowego Polsatu. Nie pojawiają się także żadne nieoficjalne informacje na ten temat.

Jeden z naszych Czytelników na bieżąco koresponduje zarówno z przedstawicielami kanału, jak i Cyfrowego Polsatu. Ci pierwsi informują go o toczących się negocjacjach pomiędzy stronami, natomiast słoneczna platforma podaje, że w najbliższym czasie nie jest planowane dołączenie Eleven i Eleven Sports do oferty operatora.

Kanały Eleven Sports Network uszczupliły już ofertę sportową kanałów Polsatu o wyścigi Formuły 1 oraz mniej popularne sporty, takie jak mecze żużlowej British Speedway Elite League, czy Super Bowl - finał ligi futbolu amerykańskiego NFL.

Przypomnijmy, że stacja Eleven ruszyła 2 sierpnia, natomiast Eleven Sports kilka tygodni później - 22 sierpnia 2015 roku. Szefem redakcji jest Patryk Mirosławski. W ofercie m.in. ligi piłkarskie - francuska Ligue 1, belgisjka Jupiler PRO League oraz szkocka Scottish Professional Football League, tenisowe turnieje ATP 250 oraz rozgrywki koszykarskiej Lega Basket Serie.
#1 | korsek dnia 18.02.16 18:34
Wcale sie nie dziwie cp jak zawsze na koncu ze wszystkim jest
#2 | gienek dnia 22.02.16 13:35
oferta cp jest dobra bo różnorodna . nc plus ogranicza się do piłki nożnej
#3 | daplo dnia 25.02.16 08:53
ale cp musi brac pod uwage ze czesc klientow odejdzie za formula 1 - a miec i cp i nc+ to strata pieniedzy

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający