Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WIOSENNE PROPOZYCJE SZÓSTKIDrukuj

Szóstka (TV6 - HD)
W wiosennej ramówce Szóstki znajdzie się m.in. premiera dokumentalnej serii "Podwodni łowcy", nowy sezon programu "Wszystko o psach", popularny serial "Nieśmiertelny", kolejne odcinki takich hitów jak "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" i "CSI: Kryminalne zagadki Miami" oraz liczne propozycje filmowe.


O jednym z najbardziej ryzykownych i najmniej znanych zawodów świata opowiada dokument "Podwodni łowcy". To pierwszy – i szybko doceniony przez widzów na świecie – serial dokumentalny pokazujący pracę i życie ludzi, którzy przy pomocy kusz polują na ryby w morskich głębinach. Na opanowanych przez rekiny wodach, śmiałkowie ci niemal codziennie ryzykują bliskie spotkanie z krwiożerczymi drapieżnikami, śmiertelnie niebezpieczną chorobę dekompresyjną czy gwałtowne ataki żywiołów w efekcie błyskawicznych zmian pogody, o tak „banalnych” zagrożeniach jak awarie sprzętu do nurkowania nie wspominając… Serial emitowany będzie w soboty o godz. 15 od 5 marca.

Solidną porcję wiedzy i rozrywki zarazem zapewni widzom Szóstki kolejny sezon programu "Wszystko o psach", nietypowego – pełnego zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii – przeglądu psich ras z całego świata. Oprócz charakterystyki i historii prezentowanych ras, w programie poznać będzie można wielu przesympatycznych przedstawicieli każdej z nich. Na nowe odcinki Szóstka zaprasza w soboty i niedziele o godz. 13.

Wiosną Szóstka rozpocznie też emisję popularnego, opartego na serii kinowych hitów, serialu "Nieśmiertelny" - pełnego akcji, niesamowitych przygód, romantycznych podbojów i widowiskowych scen walki. Efektownie zrealizowana opowieść o nieśmiertelnym wojowniku Duncanie MacLeodzie osadzona jest w czasach współczesnych i przeplatana wątkami rozgrywającymi się w malowniczej scenerii różnych epok i kontynentów, z wielkimi wydarzeniami historycznymi w tle. Serial będzie można oglądać od 1 marca od poniedziałku do piątku o godz. 15:15.

Z kolei w wieczornym dwugodzinnym paśmie rozpoczynającym się o 21 Szóstka pokazywać będzie kolejne odcinki seriali spod znaku "CSI" od lat bijących rekordy popularności na całym świecie. We wtorki, środy i czwartki emitowane będą po dwa odcinki serii "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku", a w piątki o 21 oraz w soboty i niedziele o 20 - "CSI: Kryminalne zagadki Miami".

W ofercie stacji nie zabraknie także wielu propozycji filmowych. Wśród ponad 40 tytułów, jakie Szóstka wyemituje w samym marcu, znajdą się m.in.: słynny "Underground" Emira Kusturicy, kultowa komedia sensacyjna "Taxi" czy premiera zrealizowanej z rozmachem fantastycznej opowieści "Wij".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający