Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ROZMOWY ZE PAK I ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCHDrukuj

ZE PAK
Zarząd spółki ZE PAK, która jest kontrolowana przez Zygmunta Solorza-Żaka oraz związki zawodowe działające w ZE PAK, po zakończeniu spotkania 25 lutego 2016 roku przedstawiają wspólnie uzgodnioną informację, której treść publikujemy poniżej.

"Zarząd ZE PAK S.A. oraz związki zawodowe mając na uwadze obecną, trudną sytuację na rynku energetycznym, która w największym stopniu dotyka wytwórców energii i spowodowana jest zbiegiem czynników zewnętrznych niezależnych od spółki, zdecydowały o rozpoczęciu wzajemnych rozmów. Strony uznały, że tylko poprzez wzajemne rozmowy można stworzyć w spółce odpowiednią atmosferę społeczną pozwalającą na realizację strategicznych celów spółki i jej Grupy Kapitałowej, a tym samym służącą dobru załogi i akcjonariuszy spółki oraz dobru regionu. Strony ustalają, że rozmowy będą prowadzone do końca kwietnia bieżącego roku, z możliwością modyfikacji tego terminu.

Strony postanawiają przystąpić do rozmów bez stawiania warunków wstępnych i deklarują podczas ich trwania powstrzymanie się od podejmowania działań mogących zakłócić proces dialogu
".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający