Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT GO - SZCZEGÓŁY NOWEGO SERWISU CPDrukuj

Cyfrowy Polsat GO
Cyfrowy Polsat wprowadza nową ofertę Cyfrowy Polsat GO poszerzającą pakiet satelitarny o dostęp online do wybranych treści na żądanie i kanałów linearnych zgodnych z wybranym przez abonenta pakietem telewizyjnym oraz dodatkowych bezpłatnych i płatnych treści VOD. Ceny pakietów programowych nie ulegają zmianie.

Uruchomieniu nowej oferty towarzyszy start serwisu Cyfrowy Polsat GO dostępnego na go.cyfrowypolsat.pl oraz w postaci aplikacji na dekodery i urządzenia mobilne z systemem Android, dzięki któremu abonenci mogą mieć ciągły dostęp do nawet 84 kanałów online oraz tysięcy materiałów na życzenie.

W ramach nowej oferty telewizyjnej Cyfrowy Polsat GO abonenci otrzymają dostęp do:
* nawet 174 kanałów z satelity,
* nawet 84 kanałów online dostępnych na urządzeniach mobilnych,
* tysięcy programów, wydarzeń sportowych, seriali i bajek w opcji VOD bez dodatkowych opłat,
* bogatej biblioteki dodatkowo płatnych treści VOD, np. filmów.

Serwis Cyfrowy Polsat GO na dekoderach i urządzeniach mobilnych

Oferta Cyfrowy Polsat GO jest dostępna za pośrednictwem dekodera podłączonego do Internetu oraz urządzeń mobilnych dzięki stronie go.cyfrowypolsat.pl i aplikacji na urządzenia z systemem Android. Aby móc oglądać telewizję na urządzeniach mobilnych, wystarczy skorzystać z nowej usługi dodatkowej ON THE GO, która pozwala na dostęp do ulubionych treści poza dekoderem, nawet na trzech wybranych urządzeniach mobilnych jednocześnie: komputerze, tablecie lub smartfonie. ON THE GO to więcej możliwości oglądania w różnych miejscach i sytuacjach: w pociągu, samochodzie, na spotkaniu z przyjaciółmi i wszędzie tam, gdzie jest czas i okazja, żeby zobaczyć ulubione filmy, seriale i programy. Miesięczna opłata techniczna za usługę wynosi 5 zł.

Użytkownicy dekoderów znajdą aplikację Cyfrowy Polsat GO w zakładce VOD, a w niej treści na żądanie z posiadanego pakietu programowego (catch up TV) oraz bogatą bibliotekę dodatkowych bezpłatnych i płatnych treści telewizyjnych. Nowa aplikacja została już wprowadzona na dekodery EVOBOX PVR, PVR HD 7000 oraz HD5500s. Do końca marca zostanie udostępniona na pozostałych modelach dekoderów produkcji Cyfrowego Polsatu.

Dodatkowe informacje o serwisie Cyfrowy Polsat GO:
* Cyfrowy Polsat GO powstał zgodnie z najnowszymi trendami rynkowymi i zbadanymi potrzebami abonentów. Prezentuje treści w zupełnie nowy i atrakcyjny sposób.
* Zarówno aplikacja Cyfrowy Polsat GO dla urządzeń z systemem Android, jak i aplikacja dostępna na dekoderach Cyfrowego Polsatu, a także serwis go.cyfrowypolsat.pl zostały zaprojektowane i stworzone przez zespół programistów Cyfrowego Polsatu.
* Aplikacja na urządzenia mobilne jest bezpłatna i można ją pobrać w Google Play, serwis WWW znajduje się pod adresem go.cyfrowypolsat.pl.
* Logowanie do aplikacji mobilnej i serwisu www odbywa się za pomocą loginu i hasła do ICOK (Internetowego Centrum Obsługi Klienta).
* Planowany jest rozwój serwisu – w kolejnych fazach pojawi się m.in. możliwość zdalnego zlecania nagrań dla dekodera EVOBOX PVR czy strefa dla dzieci (już obecnie można ograniczać dostęp do treści za pomocą ustawień rodzicielskich).

Oferta Cyfrowy Polsat GO dostępna jest dla nowych oraz obecnych abonentów, którzy zdecydują się przedłużyć umowę. Klient, który zdecyduje się podpisać nową umowę od 15 marca, otrzyma na start 2 miesiące (oferta podstawowa) lub nawet 6 miesięcy bez opłat (przy zamówieniu przez stronę www).

Start kampanii promującej nową ofertę i nowy serwis Cyfrowy Polsat GO

Zmianom w ofercie towarzyszy kampania reklamowa 360˚ w głównych stacjach telewizyjnych (m.in. Polsacie i kanałach tematycznych, TVP, TVN), radiowych (m.in. RMF FM, Radio ZET, Rock Radio) i Internecie – z wykorzystaniem portali horyzontalnych, wyszukiwarek i mediów społecznościowych. Twarzą kampanii i platformy komunikacyjnej Cyfrowego Polsatu został Krzysztof Ibisz, powszechnie znany i lubiany prezenter telewizyjny. Działania promują nowy wymiar rozrywki w Cyfrowym Polsacie wraz z nowym dekoderem EVOBOX PVR i serwisem Cyfrowy Polsat GO.

Autorami kampanii telewizyjnej są Marek Górski i Jakub Kopiczyński z agencji Grey, za reżyserię odpowiada Mariusz Palej. Spoty wyprodukowała TFP i producent Mariusz Matwiejczuk. Za postprodukcję odpowiada Chimney Pot, a udźwiękowienie zrealizowało Studio Zet. Media zakupiła agencja Vizeum.
#13 | zdzicho dnia 08.04.16 10:03
niema ipli to jest koniec -Solarzowi juz dziekuje -panama go dopadnie
#14 | gtnl dnia 08.04.16 21:46
usuwając ipla i dając aplikacje vod która odebrała możliwość oglądania tego co dawała ipla pokazują ze liczy sie tylko kasa. Czyli jako klient straciłem możliwość ipla a nie będąc klientem mam ipla za darmo Szeroki uśmiech
bardzo dziwne maja podejście

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający