Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT WSTRZYMUJE EMISJĘ "SURPRISE, SURPRISE"Drukuj

Surprise, Surprise
Telewizja Polsat wstrzymuje emisję programu "Surprise, surprise", po wyemitowaniu zaledwie pierwszego odcinka. Jak tłumaczy serwisowi cyfrowypolsatnews.pl, Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu, powodem takiej decyzji jest niesatysfakcjonująca oglądalność. Dodaje jednak, że pozostałe odcinki zostaną pokazane w innym terminie.


"Podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu emisji programu «Surprise, surprise» ze względu na niesatysfakcjonującą liczbę widzów, jednocześnie mogę dodać, że program wyemitujemy w innym terminie" - powiedział nam Tomasz Matwiejczuk.

W paśmie zajmowanym przez program "Surprise, surprise", Polsat nadawać będzie filmy. W najbliższą sobotę, o godz. 20:05 stacja pokaże film familijny "Smerfy".

"Surprise, surprise" to format dla całej rodziny, pełen wzruszeń, śmiechu i rozrywk. Program to również okazja by docenić ludzi, którzy są bohaterami dnia codziennego. Poznamy zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy w zaskakujących sytuacjach potrafili bezinteresownie pomóc innym, często ratując życie nieznanym sobie ludziom. W studiu dojdzie do wyjątkowych spotkań. Bohaterowie zostaną uhonorowani niespodzianką będącą spełnieniem ich życiowych marzeń. Program dla Polsatu produkuje Rochstar, a prowadzą go Wojciech Błach i Stefano Terrazzino.
#1 | AR HD dnia 17.03.16 08:37
Smutek Fajny program, dziwna decyzja...
#2 | Prokop dnia 24.03.16 09:28
Polsat znany jest z tego, że szybko reaguje na to co 'przekazują' widzowie i nie boi się być elastyczny pod względem zmian ramówkowych. Lepsze to niż twarde trzymanie się czegoś, co widzowie niby oglądać chcą średnio.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający