Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUS BANK DOŁĄCZA DO PROGRAMU "RODZINA 500+"Drukuj

PlusBank
Plus Bank podpisał list intencyjny, w którym deklaruje wolę współpracy z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w programie "Rodzina 500+" w zakresie możliwości wnioskowania o świadczenie wychowawcze online. Oznacza to, że wkrótce obecni i przyszli klienci Plus Banku będą mogli złożyć stosowny wniosek za pośrednictwem bankowości elektronicznej plusbank24.pl.

Plus Bank przekaże wypełniony wniosek do systemu administracji publicznej celem dalszej weryfikacji. W przypadku przyznania świadczenia, wypłaty odbywać się będą w sposób najwygodniejszy dla uprawnionego, bez kolejek i wychodzenia z domu tj. na konto osobiste w Plus Banku. Ponadto, na stronie plusbank.pl stworzony zostanie serwis tematyczny uzupełniony o odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz przydatne linki.

Jak powiedział Paweł Reichelt, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej – "Cieszymy się, że możemy wyjść naprzeciw potrzebom naszych obecnych i potencjalnych klientów. Już niebawem poza dotychczasową, stale rozwijającą się funkcjonalnością systemu bankowości elektronicznej plusbank24.pl, klienci będą mogli w prosty i wygodny sposób wysłać wniosek o przyznanie świadczenia wychowawczego z programu »Rodzina 500+« . Nasz system umożliwi kontrolowanie na bieżąco wpływów środków na konto w przypadku otrzymywania świadczenia. Przystąpienie do programu 500+ traktujemy jako udział Plus Banku w ważnej inicjatywie społecznej promowanej oficjalnie pod hasłem »inwestycja w przyszłość Polski« , a zarazem jako realizację zadania postawionego przed instytucją zaufania publicznego jaką jest bank."
#1 | Baldur dnia 06.04.16 18:51
Dobrze, że Plus Bank podpisał taki list, bo przecież wielu abonentów szczególnie polsatu czy Plusa ma w nim swoje konta, bo to dla nich wygodne narzędzie i spore rabaty.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający