Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MATEUSZ ROKOS NOWYM PROWADZĄCYM "WidziMiSię" W POLSAT NEWS 2Drukuj

Polsat News 2
W piątek, 1 kwietnia Mariusz Rokos zadebiutuje w roli prowadzącego "WidziMiSię" w Polsat News 2. Mariusz Rokos przez 20 lat swojej pracy dziennikarskiej był związany z różnymi stacjami radiowymi, m.in. Radiem Zet, Programem Trzecim Polskiego Radia i Radiem Kolor.

Od października 2013 do marca 2016 Mariusz Rokos pracował w Radiu Zet Gold.

"WidziMiSię" do września 2015 roku prowadził Michał Figurski, a pod jego nieobecność Beata Grabarczyk, Dominika Długosz, Mikołaj Jankowski i Patryk Miś.

"WidziMiSię" to program, w którym prowadzący wraz z gośćmi w luźnej formie komentują bieżące tematy polityczne, społeczne i sportowe. Dziennikarz spogląda na rzeczywistość zdominowaną przez politykę z perspektywy człowieka, który nie jest z nią związany.W programie omawiane są również interesujące wydarzenia gospodarcze i kulturalne. Do rozmowy w studiu zapraszani są m.in. eksperci, dziennikarze, aktorzy i gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Program "WidziMiSię" emitowany jest na żywo w Polsat News 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający