Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

KATARZYNA BURZAWA DOŁĄCZA DO ATM GRUPYDrukuj

ATM Grupa
Katarzyna Burzawa w ATM Grupie obejmie funkcję Producenta Nadzorującego (Chief Creative Officer) produkcje niefabularne. Ostatnio, przez ponad 17 lat związana była z firmą Endemol, w której ostatnio pełniła funkcję Creative Director.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce i za granicą – w Holandii, gdzie pracowała jako redaktor i szef redakcji przy programach typu infotainment. Miała znaczący wkład w dostosowanie i wprowadzenie formatów takich, jak m.in.: "Big Brother", "Postaw na milion", "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Młodzi lekarze" na polski rynek.

"Jestem szczęśliwy, że pozyskaliśmy świetnego menedżera, osobę o wielkim doświadczeniu i kreatywności. Programy niefabularne zyskują coraz większe zainteresowanie na rynku, odkąd stacje tematyczne zaczęły systematyczne inwestycje w polskie produkcje. Obecność Kasi w zespole daje mi wiarę, że będziemy umacniać swoją pozycje na tym rynku, sięgając także po formaty rozrywkowe" – mówi Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupa.

Obszar produkcji niefabularnych w ATM Grupa rozwija się niezwykle dynamicznie. W ubiegłym roku spółka wyprodukowała ponad 100 godzin premierowego programu w gatunkach niefabularnych, m.in. "Salon sukien ślubnych" i dwie serie programów o seksie dla TLC, "Brać czy nie brać" dla History, "Powrót do przeszłości", "Mikroprzygodę" i "Wynalazców przyszłości" dla Canal+ Discovery, "Kobiety i mafia" dla 13 Ulicy.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający