Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ROŚNIE POPULARNOŚĆ "PAŃSTWO W PAŃSTWIE" NA FACEBOOKUDrukuj

Państwo w państwie
Od niedzieli, 6 marca, wybrane komentarze z oficjalnej strony "Państwo w Państwie" w serwisie społecznościowym Facebook, są wyświetlane widzom w trakcie emisji programu na żywo. W ciągu miesiąca po wprowadzeniu tej funkcjonalności, popularność fanpage’a programu wśród użytkowników serwisu Facebook znacznie wzrosła.

W ciągu miesiąca, liczba fanów strony "Państwo w Państwie" wzrosła o prawie 5 tysięcy, a pod wpisami zapowiadającymi kolejne wydania programu pojawia się średnio ponad tysiąc komentarzy i 200 reakcji. Natomiast liczba wyświetleń zwiastunów wideo publikowanych w marcu przekraczała średnio 15 tysięcy.

"Cieszymy się, że wprowadzenie nowej funkcjonalności podczas emisji programu odbiło się pozytywnym echem wśród naszych widzów obecnych w serwisie Facebook. Wokół »Państwo w Państwie« tworzy się znaczna grupa zaangażowanych użytkowników" – mówi Małgorzata Mikulska-Rembek, szefowa redakcji "Państwo w Państwie".

"Państwo w Państwie" piętnuje przypadki nadużywania prawa, nepotyzmu w relacjach: państwo-przedsiębiorca, państwo-obywatel. Program walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. Emisja w Polsacie, Polsat News i Polsat News 2 w niedziele o godz. 19:30.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający