Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"POWRÓT AMERYKAŃSKICH RESTAURACJI" OD MAJA W POLSAT FOOD NETWORKDrukuj

Polsat Food Network (HD)
12 maja kanał Polsat Food Network rozpocznie emisję programu "Powrót amerykańskich restauracji". Jego gospodarze Ty Pennington i Amanda Freitag jeżdżą od miasta do miasta, by ratować restauracje, które znalazły się na skraju upadku.

Nie uprzedzając o niczym właścicieli, w zaledwie dwa dni Ty przeprowadza remont lokalu, podczas gdy Amanda zajmuje się odświeżeniem menu. Czy uda im się zachować niepowtarzalną atmosferę, której te miejsca zawdzięczają swoją popularność? W pierwszym sezonie nowego programu jego gospodarze biorą na warsztat bar z chili w Oklahomie, który znajduje się w opłakanym stanie i pilnie potrzebuje odświeżenia w południowo-zachodnim stylu. Następnie nasi odważni bohaterowie zajmą się tanią nowojorską restauracją, pełną połamanych mebli i nudnych burgerów. Renowacja na wielką skalę będzie dla jej właścicieli życiową niespodzianką.

"Powrót amerykańskich restauracji" od czwartku, 12 maja o godz. 22:30 w Polsat Food Network.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający