Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZMIANY W XI EDYCJI "MUST BE THE MUSIC"Drukuj

Tylko muzyka. Must be the music
Najpopularniejsze muzyczne show na polskim rynku telewizyjnym "Tylko muzyka. Must be the music" w jedenastej edycji czekają zmiany. Widzowie zobaczą aż dziewięć odcinków castingowych oraz półfinał i finał zaprezentowany w jednym odcinku na żywo 8 maja.

Producenci programu zdecydowali o zwiększeniu aż do dziewięciu ilości odcinków castingowych.

W dziesiątym odcinku widzowie zobaczą na żywo występy dwunastu półfinalistów. Dziesięciu wskazanych przez jury programu spośród wykonawców, którzy otrzymali w swoim pierwszym występie 3 lub 4 x TAK oraz dwóch, którzy dostali "Dzikie karty". Wzorem poprzednich edycji, jedną przyznają w głosowaniu spośród wszystkich uczestników tej edycji programu, fani show na facebooku, drugą zaś przydzielą jednemu z wykonawców słuchacze radia RMF FM. Po występie wszystkich półfinalistów, dwóch z największą ilością smsowych głosów widzów zmierzy się w finale show, wykonując po jeszcze jednym utworze.

Zwycięzca, jak w poprzednich edycjach, zostanie uhonorowany nagrodą 100 tys. złotych, oraz statuetką i kampanią promocyjną na antenie radia RMF FM.

Sześć wyemitowanych dotychczas odcinków XI edycji "Tylko muzyka. Must be the music" oglądało średnio ponad 2 miliony widzów, przy udziałach 12,5% w grupie 4+ i 12,8% w grupie komercyjnej. Program można śledzić w każdą niedzielę, o godz. 20:05 w Polsacie.
#1 | Adam Okoniewski dnia 19.04.16 12:33
To się nazywa progres. A wszystko przez spadającą oglądalność.... Smutek
#2 | Klaser dnia 19.04.16 12:42
Ten program już dawno powinien iść w zapomnienie.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający