Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

MACIEJ GRZYWACZEWSKI ODCHODZI Z ZARZĄDU ATM GRUPYDrukuj

ATM Grupa
Maciej Grzywaczewski zrezygnował z udziału w zarządzie ATM Grupy. Nadal jednak pozostanie związany ze spółką jako doradca ds. strategicznych.


Głównym obszarem działania Macieja Grzywaczewskiego w pierwszym okresie będzie strategia rozwoju gdańskiej firmy ATM Grupy – Aidem Media.

"Zasługi Macieja Grzywaczewskiego zarówno dla ATM, jak i spółek z Grupą powiązanych są liczne i znaczące. Jego umiejętność budowania relacji w zespole, szeroka wiedza o rynku, doświadczenie i kontakty – to także zalety, o których trzeba w tym momencie wspomnieć, gdyż często z nich korzystaliśmy. Serdecznie mu za to wszystko dziękuję" – powiedział Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupa S.A.

Maciej Grzywaczewski był wiceprezesem ATM Grupy od 2007 roku. Jednocześnie zasiadał w zarządach należących do niej spółek: w latach 2009 – 2013 w ATM FX, w latach 2011 – 2012 w ATM Studio, a w latach 2015 – 2016 był prezesem zarządu w Telewizji Dolnośląskiej Echo.

W zarządzie ATM Grupy pozostają Andrzej Muszyński (prezes), Grażyna Gołębiowska, Paweł Tobiasz i Przemysław Kmiotek.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający