Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

LOKATA NA START W PLUS BANKU LIDEREMDrukuj

PlusBank
Lokata na start w Plus Banku zajęła pierwsze miejsce w kwietniowym rankingu serwisu finansowego Bankier.pl. Analitycy Bankier.pl dokonali porównania lokat o 3 miesięcznym okresie deponowania dla kwoty 10 000 zł m.in. w wariancie z dodatkowymi warunkami.

Lokata na start zapewnia średni zysk na poziomie 4% w skali roku. Dedykowana jest klientom którzy założą w ciągu ostatnich 12-tu miesięcy konto Plus i nie posiadali dotychczas w Plus Banku żadnych terminowych lokat oszczędnościowych. Lokata pozwala korzystnie ulokować środki już od 1 000 zł. Na tle konkurencji wyróżnia ją także progresywnie naliczane oprocentowanie, co gwarantuje zysk nawet w przypadku zerwania po pierwszym miesiącu deponowania. Lokata na start dostępna jest w oddziałach Plus Banku, w Centrum Obsługi Klienta pod nr 801 66 77 88 oraz (61) 8461 461, a także po wysłaniu SMSa o treści START pod numer 661005500 (koszt jak za zwykły SMS).
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający