Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT FILM POKAŻE NIEOCENZUROWANEGO "WILKA Z WALL STREET"Drukuj

Polsat Film (HD)
2 maja kanał Polsat Film pokaże nieocenzurowaną wersję "Wilka z Wall Street". Przypomnijmy, że na początku kwietnia główny Polsat wyemitował film w wersji telewizyjnej, niezawierającej wielu kontrowersyjnych i odważnych scen.

Po tym fakcie na stację spadła fala krytyki. Telewizja Polsat wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że taką wersję filmu otrzymała od amerykańskiego dystrybutora. Podała również, że wersja kinowa produkcji nie mogłaby zostać pokazana o godzinie 20:00, ale dopiero po 23:00, ze względu na polskie prawo.

"Wilk z Wall Street" przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street. Jordan Belfort (Leonardo DiCaprio) pechowo zaczyna karierę, kiedy akcje na Wall Street lecą w dół, a firmy maklerskie zwalniają ludzi. Po pewnym czasie zakłada własną firmę, która obraca tzw. śmieciowymi akcjami, czyli akcjami wartymi ułamki dolara. Szybki i oszałamiający sukces finansowy przyniosły Belfortowi władzę i poczucie bezkarności. W końcu zaczyna popełniać błędy. Zostaje oskarżony o oszustwa finansowe, a żona występuje o rozwód. Reżyserem filmu jest laureat Oscara Martin Scorsese.

"Wilk z Wall Street" w poniedziałek, 2 maja o godz. 23:00, powtórka 6 maja w Polsat Film.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający