Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"CIENKA NIEBIESKA LINIA" OD MAJA W ATM ROZRYWKA (foto)Drukuj

ATM Rozrywka
Wraz z początkiem maja kanał ATM Rozrywka rozpocznie emisję brytyjskiego serialu komediowego "Cienka niebieska linia". Sitcom opowiada o blaskach i cieniach życia policjantów, pracujących na jednym z typowych angielskich posterunków policji, gdzie tak niewiele dzieli dramat od śmieszności.Gwiazda serialu, Rowan Atkinson gra inspektora Raymonda C. Fowlera, który jest szefem policji w Gaswort, na fikcyjnym przedmieściu Londynu i jego bohater jest absolutnym przeciwieństwem poczciwego Jasia Fasoli. Interesuje go przede wszystkim kariera, co szczególnie dotkliwie odczuwa jego zawodowa i życiowa partnerka, sierżant Dawkins (Serena Evans). Inspektor Fowler jest tak anachroniczny i zapatrzony w siebie, że umknęła mu z pamięci dziesiąta rocznica ich związku, ale nie zapomniał kupić prezentu z okazji …urodzin królowej. Czy raz jeszcze może liczyć na jej pobłażliwość?

Jest żądny sukcesu, ale nie może oczekiwać zbyt wiele od swoich podwładnych, bo na tym posterunku pracuje istna zbieranina dziwaków, a najbardziej malowniczy wśród nich, to: detektyw inspektor Derek Grim (David Haig), posterunkowa Maggie Habib (Mina Anwart) i posterunkowy Kevin Goody (James Dreyfus). Derek jest bezdennie głupi (co ma wypisane na twarzy) i przez to absolutnie śmieszny, a za dowód jego całkowitej niepoczytalności niech posłuży historia, jak to szukał on w okolicy terrorystów… Kevin bywa równie niekompetentny i zawsze potrafi popełnić nietakt, a łączy ich obu afekt do Maggie. Ale mają pecha, bo posterunkowa Habib jest nie tylko muzułmanką, pochodzącą z Pakistanu, więc nie ma mowy o żadnym przelotnym romansie, a szczególnie w miejscu pracy, to jeszcze, ma wyrobiony pogląd na temat mężczyzn, który najdelikatniej można ująć, że to …krętacze i oszuści. Ceni jedynie profesjonalizm swojego szefa i na tej podstawie Patricia zaczyna podejrzewać, że z Raymondem łączy Maggie coś więcej niż tylko stosunki czysto zawodowe…

Premierowy odcinek serialu "Cienka niebieska linia" już 1 maja o godz. 18:45.


Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający