Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DAWID SZKUDLAREK ZWYCIĘZCĄ VI EDYCJI PROGRAMU "TOP CHEF" (foto)Drukuj

Top Chef
Szóstą edycję kulinarnego show "Top Chef" wygrał Dawid Szkudlarek. Zwycięzca otrzymał czek na 100 tys. zł oraz tytuł "Top Chef". W finale laureat rywalizował z Michałem Seferyńskim i Rafałem Grzegorzkiem.Dawid Szkudlarek

Dawid Szkudlarek - szef kuchni, preferuje kuchnię polską i nowoczesną, absolwent technikum gastronomicznego, AR w Szczecinie na wydziale technologii żywności oraz WSHiG w Poznaniu, zwycięzca wielu konkursów między innymi: Bocuse d’Or Poland.

Przypomnijmy, że pierwszą edycję programu wygrał Martin Gimenez Castro, drugą Sebastian Olma, trzecią Marcin Przybysz, czwartą Katarzyna Daniłowicz, a piątą Tomasz Purol.

Producentem formatu jest firma Jake Vision. W jury zasiadają: Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro, Maciej Nowak oraz Grzegorz Łapanowski. "Top Chef" emitowany w Telewizji Polsat oparty jest na licencji NBCUniversal.


Foto: Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający