Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

IMANY GOŚCIEM SPECJALNYM "MUST BE THE MUSIC"Drukuj

Tylko muzyka. Must be the music
Gościem specjalnym półfinału i finału jedenastej edycji ‪"Tylko muzyka. Must be the music"‬ będzie francuska wokalistka Imany. Artystka wykona swój hit "Don’t be so shy?" oraz utwór "There Were Tears" - tytułowy singiel z nowej EP-ki piosenkarki.

W półfinałowym odcinku "Must be the music" wystąpi dwunastu najciekawszych uczestników tej serii. Będą to: Olga Maria Garstka, Piotr Zubek, Joryj Kłoc, Daniel Koszyk, Strain, AdE, FairyTaleShow (FTS), YUUKI, Na Tak, Michał Matuszewski, Brian Allan oraz Anna Cyzon. Po występie wszystkich półfinalistów, dwóch z największą ilością smsowych głosów widzów zmierzy się w finale show, wykonując po jeszcze jednym utworze. Zwycięzca, jak w poprzednich sezonach, zostanie uhonorowany nagrodą 100 tys. złotych, oraz statuetką i kampanią promocyjną na antenie radia RMF FM.

Przypomnijmy, że obecna edycja "Tylko muzyki" doczekała się zmian. Zwiększona została ilość odcinków castingowych (z siedmiu do dziewięciu), tym samym zrezygnowano z dwóch półfinałów. Półfinał i finał Polsat pokaże w jednym odcinku - w niedzielę, 8 maja o 20:05.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający