Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IMANY GOŚCIEM SPECJALNYM "MUST BE THE MUSIC"Drukuj

Tylko muzyka. Must be the music
Gościem specjalnym półfinału i finału jedenastej edycji ‪"Tylko muzyka. Must be the music"‬ będzie francuska wokalistka Imany. Artystka wykona swój hit "Don’t be so shy?" oraz utwór "There Were Tears" - tytułowy singiel z nowej EP-ki piosenkarki.

W półfinałowym odcinku "Must be the music" wystąpi dwunastu najciekawszych uczestników tej serii. Będą to: Olga Maria Garstka, Piotr Zubek, Joryj Kłoc, Daniel Koszyk, Strain, AdE, FairyTaleShow (FTS), YUUKI, Na Tak, Michał Matuszewski, Brian Allan oraz Anna Cyzon. Po występie wszystkich półfinalistów, dwóch z największą ilością smsowych głosów widzów zmierzy się w finale show, wykonując po jeszcze jednym utworze. Zwycięzca, jak w poprzednich sezonach, zostanie uhonorowany nagrodą 100 tys. złotych, oraz statuetką i kampanią promocyjną na antenie radia RMF FM.

Przypomnijmy, że obecna edycja "Tylko muzyki" doczekała się zmian. Zwiększona została ilość odcinków castingowych (z siedmiu do dziewięciu), tym samym zrezygnowano z dwóch półfinałów. Półfinał i finał Polsat pokaże w jednym odcinku - w niedzielę, 8 maja o 20:05.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający