Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

REKORDOWA OGLĄDALNOŚĆ PIĄTKOWEJ "INTERWENCJI" POLSATUDrukuj

Interwencja
W piątek, 13 maja, magazyn reporterów "Interwencja" w Polsacie obejrzało ponad 1,5 miliona widzów i był on najczęściej wybieranym programem w porze emisji (21,6% udziałów w grupie 4+ i 19,3% udziałów w grupie 16-49).

Piątkowe wydanie "Interwencji" w Telewizji Polsat o godzinie 16:15 było zdecydowanym liderem w porze emisji. Program obejrzało ponad 1,5 miliona widzów, co przełożyło się na największe udziały w obu grupach wiekowych - 21,6% w grupie 4+ i 19,3% w grupie komercyjnej. Magazyn reporterów Polsatu obejrzało prawie dwukrotnie więcej widzów niż następny w zestawieniu program emitowany w tym czasie w stacji konkurencyjnej.

Magazyn reporterów Telewizji Polsat "Interwencja" już od 13 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów "Interwencja" prowadzą Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15.


Dane: Telewizja Polsat za Nielsen Audience Measurement
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający