Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

EKSTRAKLASA W TV POLSAT I CYFROWYM POLSACIEDrukuj

Polsat Futbol
Najważniejsze polskie rozgrywki piłkarskie na żywo w kanałach sportowych Polsatu i w Cyfrowym Polsacie. T-Mobile Ekstraklasa po raz pierwszy na antenach kanałów sportowych Telewizji Polsat: Polsat Futbol, Polsat Sport HD i promocyjnie Polsat Sport. T-Mobile Ekstraklasa w Cyfrowym Polsacie, to kolejne wielkie sportowe emocje dla wszystkich kibiców futbolu w Polsce na antenach Telewizji Polsat: Polsat Futbol, Polsat Sport HD, promocyjnie Polsat Sport oraz w Eurosport 2 i Eurosport 2 HD.

Każda kolejka ligowa to dla abonentów Cyfrowego Polsatu cztery dni meczowe i nawet do sześciu meczów polskich drużyn. We wszystkie dni rozgrywek redakcja sportowa Polsatu zapewni magazyn Ekstraklasy podsumowujący wydarzenia danego dnia. Dodatkowo mecze będzie można obejrzeć w Internecie w Strefie Wideo Cyfrowego Polsatu i dzięki sublicencji udzielonej przez Telewizję Polsat - na żywo w telewizji internetowej ipla.

- T-Mobile Ekstraklasa to kolejny, oczekiwany przez widzów krok w rozwoju naszej oferty sportowej. Od samego początku w centrum naszej uwagi stawialiśmy kibiców i ich potrzeby, realizując wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe z wielu dyscyplin, a piłka nożna zawsze zajmowała ważne miejsce na naszych antenach. Teraz, dzięki współpracy z T-Mobile Ekstraklasą, nasi widzowie co tydzień dostaną dostęp nawet do pięciu meczów polskiej piłki w kanałach sportowych Telewizji Polsat i maksymalnie sześciu w ofercie Cyfrowego Polsatu. Wierzę, że taka propozycja zadowoli nawet najbardziej wymagających kibiców- mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu, Cyfrowy Polsat S.A.

- Nabyliśmy prawa do pokazywania najbardziej prestiżowych polskich rozgrywek piłkarskich, kontynuując naszą strategię inwestowania i promowania polskiego sportu. Nowe stadiony, nowi zawodnicy, polskie drużyny, profesjonalna realizacja i komentarz, wszystko to będziemy już od piątku pokazywać w naszych kanałach sportowych, które od lat cieszą się zaufaniem kibiców- mówi Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu, Telewizja Polsat Sp. z o.o.

Już od najbliższej kolejki ligowej najlepsza polska piłka zagości na platformie Cyfrowy Polsat i w kanałach sportowych Polsatu, również w jakości HD. Od tego sezonu wszystkie kolejki rozgrywane będą w cztery dni meczowe. Kibice na antenach kanałów Polsat Futbol i Polsat Sport HD będą mogli w sumie obejrzeć na żywo 4 - 5 wybranych spotkań, w tym każdy mecz rozgrywany przez WKS Śląsk Wrocław. Podsumowanie każdego dnia ligowego zostanie omówione w wieczornym, specjalnym magazynie Ekstraklasy, przygotowywanym i prowadzonym przez najlepszych dziennikarzy i komentatorów redakcji sportowej Polsatu.

W rundzie jesiennej mecz i magazyn piątkowy będzie można promocyjnie oglądać w Polsacie Sport, który dzięki umiejscowieniu kanału w podstawowych pakietach programowych Cyfrowego Polsatu: Mini HD i Familijny HD - będzie dostępny dla wszystkich blisko 3,5 milionów abonentów platformy. Mecze i magazyny sobotnie, niedzielne i poniedziałkowe będą dostępne tylko w Polsacie Futbol i Polsacie Sport HD, dostępnych na platformie Cyfrowy Polsat w dodatkowym pakiecie Sport HD.

Od rundy wiosennej wszystkie mecze i magazyny kibice będą mogli obejrzeć wyłącznie w Polsacie Futbol i Polsacie Sport HD.

Możliwość obejrzenia szóstego meczu abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli dzięki obecności w ofercie platformy kanałów Eurosport 2 i Eurosport 2 HD, które znajdują się w dodatkowym pakiecie Sport HD, obok kanałów Polsat Sport HD i Polsat Futbol.


* W Strefie Wideo mecze bedą udostępnione maksymalne 48 godzin po ich emisji na kanałach Polsatu.
#1 | Prokop dnia 08.08.11 15:58
I kolejny powód, by mieć CP i pakiet Sport HD. EkstraklasaSzeroki uśmiech Mając pakiet Sport HD każdy kibic każdej dyscypliny znajdzie coś dla siebie, a wybierać jest z czegoSzeroki uśmiech najważniejsze światowe zawody zawsze w CP

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający