Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"SŁOWO NA R" OD CZERWCA W POLSAT ROMANSDrukuj

Polsat Romans
W czerwcu kanał Polsat Romans wprowadzi do ramówki nowy amerykański serial "Słowo na R". Główną bohaterką jest Cathy Jamison (Laura Linney), która cierpi na nieuleczalny nowotwór. Kiedy dowiaduje się o swojej chorobie stara się pogodzić ze świadomością, iż wkrótce umrze.

Postanawia się nie zadręczać i jak najlepiej wykorzystać czas, który jej pozostał. Diagnozę przyjmuje z pogodą ducha i traktuje chorobę jak wyzwanie, aby resztę swoich dni przeżyć jak najpełniej. Postanawia zrealizować swoje najskrytsze pragnienia - basen i czerwony sportowy samochód, który zamierza zostawić w spadku synowi na osiemnaste urodziny. Zapomina o kompleksach i lękach, a odkrywa w sobie pasję i wolność. Jej podróż do kresu życia staje się tym bogatsza i bardziej skomplikowana, im więcej spotyka na swojej drodze osób, których być może nie poznałaby, gdyby nie choroba.

"Słowo na R" od 2 czerwca o godz. 20:25 w Polsat Romans.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający