Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUS BANK NAGRODZONY STATUETKĄ COMPERIA STARSDrukuj

PlusBank
Lokata na start została uhonorowana statuetką Comperia STARS w kategorii: najlepsza lokata w maju 2016. Lokata oferowana przez Plus Bank utrzymuje się nieprzerwanie od dwóch miesięcy na prowadzeniu wśród produktów depozytowych z progresywnym oprocentowaniem.

W kwietniu zajęła pierwsze miejsce, wg serwisu finansowego Bankier.pl, w rankingu lokat z 3 miesięcznym okresem deponowania dla kwoty 10 000 zł m.in. w wariancie z dodatkowymi warunkami.

Lokata na start zapewnia średni zysk na poziomie 4% w skali roku. Dedykowana jest klientom którzy założyli w ciągu ostatnich 12-tu miesięcy konto Plus i nie posiadali dotychczas w Plus Banku żadnych terminowych lokat oszczędnościowych. Lokata na start pozwala korzystnie ulokować środki już od 1 000 zł. Na tle konkurencji wyróżnia ją także progresywnie naliczane oprocentowanie, co gwarantuje zysk nawet w przypadku zerwania po pierwszym miesiącu deponowania.

Comperia Stars to nowa inicjatywa, w ramach której przyznawane są nagrody zwycięzcom comiesięcznych rankingów przygotowywanych przez analityków Comperia.pl, a których kryteria dyktują internauci.
#1 | Parus dnia 26.05.16 18:36
W świetle dzisiejszych problemów finansowych i giełdy taka lokata w Plus banku to rzeczywiście dobry sposób na pomnożenie swoich pieniędzy, a w dodatku jest to bank prawie w całości z polskim kapitałem.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający