Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS BANK NAGRODZONY STATUETKĄ COMPERIA STARSDrukuj

PlusBank
Lokata na start została uhonorowana statuetką Comperia STARS w kategorii: najlepsza lokata w maju 2016. Lokata oferowana przez Plus Bank utrzymuje się nieprzerwanie od dwóch miesięcy na prowadzeniu wśród produktów depozytowych z progresywnym oprocentowaniem.

W kwietniu zajęła pierwsze miejsce, wg serwisu finansowego Bankier.pl, w rankingu lokat z 3 miesięcznym okresem deponowania dla kwoty 10 000 zł m.in. w wariancie z dodatkowymi warunkami.

Lokata na start zapewnia średni zysk na poziomie 4% w skali roku. Dedykowana jest klientom którzy założyli w ciągu ostatnich 12-tu miesięcy konto Plus i nie posiadali dotychczas w Plus Banku żadnych terminowych lokat oszczędnościowych. Lokata na start pozwala korzystnie ulokować środki już od 1 000 zł. Na tle konkurencji wyróżnia ją także progresywnie naliczane oprocentowanie, co gwarantuje zysk nawet w przypadku zerwania po pierwszym miesiącu deponowania.

Comperia Stars to nowa inicjatywa, w ramach której przyznawane są nagrody zwycięzcom comiesięcznych rankingów przygotowywanych przez analityków Comperia.pl, a których kryteria dyktują internauci.
#1 | Parus dnia 26.05.16 18:36
W świetle dzisiejszych problemów finansowych i giełdy taka lokata w Plus banku to rzeczywiście dobry sposób na pomnożenie swoich pieniędzy, a w dodatku jest to bank prawie w całości z polskim kapitałem.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający