Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"POSIEKANI JUNIORZY" I "NA RATUNEK RESTAURACJOM" W POLSAT FOOD NETWORKDrukuj

Polsat Food Network (HD)
"Posiekani Juniorzy" oraz "Na ratunek restauracjom" - to dwie pozycje, które zadebiutują w czerwcu na antenie kanału Polsat Food Network. Stacja zaprosi także widzów na nowe sezony programów "Niedzielne uczty u Reva Runa" i "Tajemniczy klient".

"Posiekani Juniorzy"
Premiera w sobotę, 4 czerwca o godz. 22:00


Słynna kuchnia "Posiekanych" przeżywa najazd małych szefów kuchni, którzy chcą zapisać się na kartach kulinarnej historii. Ujawniając swój nieopierzony talent, młodzi zawodnicy prowadzą wyścig z czasem, pokonując przeszkody i swoich rywali, wszystko po to, by zdobyć tytuł Mistrza Juniorów Posiekanych. Zadanie nie będzie łatwe z uwagi na liczbę tajemniczych składników i surowych jurorów, których trzeba zachwycić - młodzi kucharze muszą więc wykazać się niespożytą energią i umiejętnościami, by wykreować oryginalne dania. Na początek muszą przyrządzić hummus z buraków i krewetki, aby następnie zmierzyć się z potężnym, mrożonym koktajlem mlecznym. Emocje rosną, gdy zawodnicy dostają jagnięcy comber, pastę cytrynową i dziwne bajgle, aby przetestować ich ducha walki.

"Na ratunek restauracjom"
Premiera we wtorek, 7 czerwca o godz. 22:00


Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą. Zespół zostanie wypuszczony na szerokie wody, gdy zajmie się pizzerią, przekształconą w śmietnik za sprawą "skarbów" właściciela. Eksperci pozbędą się śmieci i skupią się na ekscentrycznym wystroju restauracji w nadziei na ocalenie jej przed ostatecznym upadkiem. Na tym jednak nie koniec ich kłopotów - zmierzą się również z karaibskim barem, który przechodzi poważny kryzys tożsamości! Czy ekspertom uda się ocalić każdy z tonących okrętów?

Kontynuacje:
* "Niedzielne uczty u Reva Runa", 4 czerwca o godz. 20:00
* "Tajemniczy klient", 9 czerwca o 22:00
#1 | Viking dnia 11.06.16 13:03
A ramówkę stacji warto sprawdzać w elastycznym PROGRAMIE TV:
http://programtv....oodnetwork

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający