Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KONIEC SERIALU "POWIEDZ TAK!" W POLSACIEDrukuj

Powiedz TAK!
Telewizja Polsat nie zrealizuje drugiego sezonu"Powiedz TAK!". Ekipa serialu pożegnała się już z widzami na Facebooku."Kochani! Dziękujemy, że byliście z nami przez ostatnie 3 miesiące! Mamy nadzieję, że serial przypadł Wam do gustu a jego bohaterowie pozostaną w Waszych sercach... przynajmniej na jakiś czas ;)" - czytamy na fanpage'u "Powiedz TAK!".

Cała seria liczyła trzynaście odcinków. Emitowana była we wtorki, w okresie od 1 marca do 24 maja. Dziewięć odcinków nadawanych było o godz. 21:35. Pozostałe cztery Polsat pokazywał po godzinie 22. Serial zanotował bardzo słabe wyniki oglądalności. Średnia widownia produkcji wyniosła 930 tys. widzów, co przełożyło się na 7,64% udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 9,45% w grupie 16-49.

"Powiedz TAK!" to obyczajowo – komediowa historia, która w zabawny sposób przedstawia życiowe wzloty i upadki warszawskich trzydziestolatków. W serialu wystąpili m.in. Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Maria Pakulnis, Sylwia Gliwa, Tamara Arciuch i Anna Karczmarczyk. Serial wyreżyserował Patrick Yoka.


Dane: Nielsen Audience Measurement dla portalu Wirtualnemedia.pl
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający