Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BURSZTYNOWY SŁOWIK DLA Z. WODECKIEGO. SARSA Z "NAUCZ MNIE" LAUREATKĄ (wideo)Drukuj

Polsat SuperHit Festiwal
Zbigniew Wodecki otrzymał Bursztynowego Słowika podczas drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2016. Artysta odebrał nagrodę w finale swojego recitalu z rąk prezydenta Sopotu. Natomiast Sarsa z piosenką "Naucz mnie" została laureatką koncertu "Radiowy przebój roku".

Zbigniew Wodecki, który rozpoczął drugi dzień muzycznych emocji podczas Polsat SuperHit Festiwal 2016, zasługuje na to by nazwać go ponadczasowym. Obchodzący jubileusz 40-lecia wokalista cieszy się niesłabnącą popularnością kolejnych pokoleń Polaków. Podczas czterdziestopięciominutowego występu w Sopocie Zbigniew Wodecki kilkukrotnie podrywał z miejsc publiczność. Pierwszy raz przy piosenkach "Opowiadaj mi tak" i "Rzuć to wszystko co złe", które w ubiegłym roku królowały na radiowych listach przebojów. Następnie publiczność na stojąco bawiła się przy hicie lat 80-tych "Chałupy Welcome To", a następnie przy wielkim przeboju "Zacznij od Bacha". W duecie z artystą w piosence "Z Tobą chcę oglądać świat" wystąpiła Natalia Szroeder, a ze skrzypkiem Mariuszem Patyrą - Zbigniew Wodecki wykonał ognistego "Czardasza". W finale koncertu Zbigniew Wodecki otrzymał m.in. Bursztynowego Słowika z rąk prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego. Muzykowi platynową TeleKamerę "Tele Tygodnia" wręczyła redaktor naczelna tygodnika Agnieszka Trojanowicz.

Drugi z koncertów wieczoru "Radiowy Przebój Roku" zgromadził wykonawców największych hitów granych w minionym roku przez polskie rozgłośnie radiowe. Nagrodę specjalną czytelników dziennika "Fakt" za hit "Heartbeat" z rąk redaktora naczelnego Roberta Felusia odebrała Margaret. Wśród trzech najpopularniejszych radiowych przebojów ubiegłego roku znaleźli się zespół Video i ich piosenka "Wszystko jedno". Drugie miejsce zajął chór Sound ‘N Grace ich hitowy "Dach", a najczęściej odtwarzanym utworem była piosenka "Naucz mnie" Sarsy. Nagrodę wokalistce wręczył pełnomocnik Związku Producentów Audio – Video mecenas Marek Staszewski.


Sarsa - "Naucz mnie"

Ostatni muzyczny akord drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal należał do jednej z najbardziej lubianych polskich wokalistek Anny Wyszkoni. Artystka podsumowała 20 lat występów na scenach w całej Polsce i w nagraniowych studiach klimatycznym koncertem zatytułowanym "Życie jest w porządku". Na koniec koncertu wokalistka odebrała specjalną nagrodę od radia RMF FM, którą wręczył jej dyrektor muzyczny stacji Adam Czerwiński.

Gospodarzami drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2016 byli Krzysztof Ibisz i Natalia Szroeder, Aleksandra Szwed, Maciej Rock i Maciej Dowbor oraz Kabaret Skeczów Męczących, a także Paulina Sykut – Jeżyna i Kamil Baleja z RMF FM.
#1 | Filas dnia 30.05.16 06:56
Tego roczny festiwal polsatu pokazał po raz kolejny, że polsat zna się na rzeczy i potrafi takie imprezy organizować w sposób profesjonalny. Brawo.
#2 | Michał dnia 30.05.16 12:58
Byłem raz na koncercie Wodeckiego - super. Naprawdę nie słucham takiej muzyki, ale to co robił to była rewelacja. Oglądając Festiwal w CP przekonałem się, że kilka lat dla tego Pana nic nie zmieniło w jego podejściu i głosie, a i cały Festiwal na bardzo wysokim poziomie.
Tak trzymać - czekamy na następne imprezy muzyczne w CP.
#3 | Hank dnia 31.05.16 15:11
Wodecki to klasa sama w sobie. Młodsze pokolania artystów powinni się od niego uczyć klasy, obycia, taktu. Faceta nie rusza piętno czasu, oglądając go na tej gali Polsatu miałem wrażenie że tak samo wyglądał 30 lat temu. Szacun.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający