Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT URUCHOMIŁ SPRZEDAŻ ZEZWOLEŃ NA PUBLICZNE ODTWARZANIE EURO 2016Drukuj

Polsat Sport 2 HD
Telewizja Polsat rozpoczęła sprzedaż licencji na publiczne odtwarzanie meczów Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2016. Z oferty obejmującej pakiet wszystkich 51 meczów, nadawanych bez reklam i w jakości HD, mogą skorzystać m.in. hotele, restauracje czy puby, a także sale fitness, siłownie, szpitale, kina sieciowe i niesieciowe, miasta, biura, sklepy czy centra handlowe.

Możliwość oglądania w miejscach publicznych zmagań 24 najlepszych europejskich drużyn, w tym reprezentacji Polski, podczas największego sportowego święta w Europie w 2016 roku będzie niezwykłą gratką i wyjątkowym przeżyciem dla odwiedzających te miejsca kibiców. Zamówienia można już składać pod adresem: www.licencje.polsat.pl.

W ramach publicznego odtwarzania meczów piłki nożnej rozgrywanych podczas UEFA EURO 2016 możliwe są dwie formy współpracy z Telewizją Polsat. Pierwsza z nich to nabycie od telewizji zezwolenia na publiczne odtwarzanie wraz z sygnałem telewizyjnym UEFA EURO 2016, które obejmuje:
* Dostęp do dwóch kanałów bez przerw reklamowych,
* Możliwość odtwarzania wszystkich 51 meczów na żywo, w jakości HD,
* Ponad 200 godzin relacji na żywo w ciągu miesiąca,
* Ekskluzywne materiały z meczów i pobytu reprezentacji Polski we Francji,
* Wielogodzinne studia z obszernymi analizami,
* Komentarze ekspertów i gości specjalnych,
* Relacje pokazujące atmosferę panującą we wszystkich meczowych miastach Francji.

Z drugiej możliwości – zakupu samego sygnału telewizyjnego UEFA EURO 2016– mogą skorzystać sponsorzy UEFA, którzy już posiadają zezwolenie UEFA EURO 2016 na publiczne odtwarzanie.

W obu przypadkach odebranie sygnału telewizyjnego podczas rozpoczynających się już 10 czerwca br. Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016 umożliwi jeden z kilku modeli dekoderów HD telewizji satelitarnej lub moduł CAM Cyfrowego Polsatu.

Klienci, którzy skorzystają z oferty Telewizji Polsat mogą:
* użyczyć dekoder/moduł CAM z oferty Cyfrowego Polsatu,
* kupić dekoder/moduł CAM z oferty Cyfrowego Polsatu,
* wybrać dekoder prywatny, pod warunkiem, że jest to odbiornik HD lub CAM z oferty Cyfrowego Polsatu,
* wskazać innego operatora z listy dostępnych, współpracujących z Telewizją Polsat, który dostarczy sygnał.
Dodatkowo zainteresowani klienci mogą kupić także cały zestaw antenowy oraz zamówić usługę wsparcia technicznego.

Oferta Telewizji Polsat dotycząca zakupu zezwoleń na publiczne odtwarzanie UEFA EURO 2016 skierowana jest do: podmiotów świadczących usługi hotelarsko-gastronomiczne, tj. punktów gastronomicznych, restauracji, pubów, klubów, lobby/restauracji hotelowych, sal fitness, siłowni, szpitali i miejsc, w których będą świadczone usługi hotelarskie, kin niesieciowych, w tym kin plenerowych, kin sieciowych, apartamentów, biur, sklepów, miast i innych podmiotów organizujących tzw. Strefy, centrów handlowych.

Klienci zainteresowani publicznym odtwarzaniem UEFA EURO 2016 mogą składać zamówienia za pośrednictwem strony: www.licencje.polsat.pl. Koszt zezwolenia uzależniony jest od miejsca publicznego odtwarzania oraz uzupełnionych danych wskazanych w formularzu na w/w stronie internetowej. Oferta nie umożliwia zakupu dostępu do pojedynczych meczów.

Przypomnijmy, że wszystkie 51 meczów UEFA EURO 2016 pokaże wyłącznie Telewizja Polsat – w specjalnie utworzonych kanałach typu premium Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. Meczom będą towarzyszyć wielogodzinne studia prowadzone na żywo – przed, w przerwie i po meczu bez żadnych przerw reklamowych. W ich trakcie komentatorzy, eksperci, goście specjalni będą na bieżąco relacjonować turniej finałowy UEFA EURO 2016. Komentować będą najlepsi profesjonaliści i znawcy piłki nożnej w Polsce - dziennikarze i eksperci tacy jak: Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Bożydar Iwanow, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Włodzimierz Lubański, Jacek Ziober czy Czesław Michniewicz.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający