Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT SPORT 2 I POLSAT SPORT 3 W SD I HD W SIECI VECTRADrukuj

Polsat Sport 2 HD
Jeszcze w tym tygodniu Vectra uruchomi sprzedaż pakietów, zawierających dostęp do Mistrzostw Europy 2016. Mecze piłkarskie emitowane na Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 będzie można oglądać zarówno w jakości HD (odpowiednio na kanale 250 i 251), jak również SD (odpowiednio na kanale 252 i 253).

Abonenci operatora będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty, dzięki której obejrzą wszystkie 51 meczów na żywo bez reklam w cenie wybranych usług lub paczek usług. Wystarczy skontaktować się z infolinią operatora pod numerem 601 601 601 albo udać się do lokalnego Biura Obsługi Klienta.

Atrakcyjną propozycją jest również możliwość zakupu pakietu Sport na Ostro wraz z kanałami Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 w cenie 19,90 zł. To wyjątkowa oferta dla wszystkich miłośników sportowych wrażeń, którzy chcą być z nimi na bieżąco nie tylko podczas Mistrzostw Europy. Inną propozycją jest możliwość zakupu sportowych kanałów Telewizji Polsat wraz z nową ofertą telefonii mobilnej Plan bez limitu z 15 GB Internetem. Decydując się na tę opcję abonenci otrzymają możliwość skorzystania z super oferty w cenie 49,90 zł. Dostęp do Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 będzie również sprzedawany w opcji standardowej za 99,90 zł.

Zakupów będzie można dokonywać online, korzystając ze strony internetowej Vectry, telefonicznie pod numerem 601 601 601 oraz osobiście w lokalnych Biurach Obsługi Klienta.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający