Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"INTERWENCJA" ZYSKUJE. PRAWIE 1,4 MLN WIDZÓW W MAJUDrukuj

Interwencja
"Interwencję", magazyn reporterów Telewizji Polsat, oglądało w maju średnio prawie 1,4 miliona widzów. Przełożyło się to na 20,7% udziałów w grupie 4+ i 16,6% udziałów w grupie komercyjnej 16-49.


Program był również liderem w trakcie emisji w obu grupach wiekowych. Najwięcej, bo ponad 1,8 miliona widzów, obejrzało wydanie emitowane 16 maja. Największe udziały "Interwencja" uzyskała natomiast 23 maja – 25,2% w grupie 4+ i 24,2% w grupie 16-49.

"Interwencja" odnotowała znaczący, bo o 10%, wzrost średniej liczby widzów w porównaniu z kwietniem 2016. Przełożyło się to także na wysoki wzrost średnich udziałów – 30% w grupie 4+ i 20% w grupie komercyjnej – w porównaniu do poprzedniego miesiąca.

Magazyn reporterów Telewizji Polsat "Interwencja" już od 13 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn "Interwencja" prowadzą Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. W soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest "Interwencja. Taka jest Polska", w której przedstawiane są najciekawsze reportaże, a także nowe wątki i dodatkowe informacje na ich temat.


Dane: Telewizja Polsat za Nielsen Audience Measurement
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający